Komutan Kılıç: “Erenler’imizi elan iyice ayrımsız ayla lütfetmek üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz”

“2023’e Akıllıcasına Şehir Buluşmaları” programları çerçevesinde AK Parti Kocaeli Mebus İlyas Şeker’i mihman fail Erenler Belediye Başkanı Fevzi Tığ, “İlçe teşkilatımızla, muhtarlarımızla ve vatandaşlarımızla kontak ve kardeşlik içerisinde Erenler’imizi elan adamakıllı tıpkısı kuzuluk değirmek üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Erenler Belediye Reisi Fevzi Kılıç, YANLIŞSIZ Öğür Genel Merkezi aracılığıyla düzenlenen “2023’e Doğru Şehir Buluşmaları” programları çerçevesinde Sakarya’ya ziyaret gerçekleştiren Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker’i belediyede mihman etti. Belediyeye gerçekleşen ziyaretin arkası sıra program çerçevesinde cemiyet, esnaf ve aile ziyaretleri gerçekleşti.

DOĞRU Öğür Kocaeli Mebus İlyas Şeker Hastalığı’in belediyeye ziyareti ile başlayan program devamında divan üyeleriyle gerçekleşen derinti ile devam etti. Toplantının ardından izlence Erenler Muhtarlar Derneği, Sakarya Caddesinde esnaf ziyaretleri, SESOB ziyareti ve basamak ziyaretleri ile sürdü. Izlence AK Tümen İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, kadın ve deneyimsizlik kolları yöneticileri ve mahalle temsilcilerinin katılımları ile gerçekleşen müşavere toplantısı ile tamamlandı.

Programlarda konuşan DOĞRU Öğür Erenler İlçe Başkanı Erdal Köse, “Genel Merkezimiz yoluyla planlı programlar çerçevesinde Erenler’imizde Kocaeli Milletvekilimiz Sayın İlyas Şeker ile ilçemizi geziyoruz. 2023’e revan yolda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İnşallah emin adımlar ile 2023’e hazırlanıyoruz. İl teşkilatımızla, büyükşehir ve ilçe belediyelerimizle, ilçe teşkilatımızla bağlantı ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, “Milletvekilimiz İlyas Şeker Hastalığı’e öncelikle ilçemize gerçekleştirdiği ziyaretten yağlık teşekkür ediyorum. Erenler’imizin dört bir birlikte çalışmalarımız sürüyor. İlçe teşkilatımızla, muhtarlarımızla ve vatandaşlarımızla bağlantı ve muadele içerisinde Erenler’imizi elan iyice tıpkı kuzuluk lütfetmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İnşallah 2023 seçimlerinde birlikte Sayın Cumhurbaşkanımız, Umumi Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a Erenler’imizde ve Sakarya’mızda sunu efdal desteği vereceğiz” diyerek konuştu.

Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker Hastalığı’da, “Erenler ilçemize elan önceki haddinden fazla posta gelmiştim. Meclis üyelerimiz ile gerçekleşen toplantıda kaymakamlık genelinde biten ve devam eden icraat üzerine etraflı bilgi sahibi olduk. Maşallah Erenler, merkezinde madun ve üstyapısıyla, rustik mahallelerde doğalgaz atağıyla, gençlere müteveccih bir nice çalışmasıyla yoluna bitmeme ediyor. Belediyemizi hizmetlerinden, kaymakamlık teşkilatımızı birlikte çalışmalarından ekolojik ortam tebrik ediyorum” şeklinde konuştu. – SAKARYA

Share: