Küçükçekmece AK Öğür İlçe Başkanlığı Kastamonuluları kahvaltıda ağırladı

İSTANBUL’daki Kastamonulular, Küçükçekmece’de düzenlenen kahvaltı programında benzeri araya geldi.

SELIM Öğür İlçe Başkanlığı’nca iki ayda benzeri kahvaltı programı düzenleniyor. Bu sabahleyin düzenlenen programa 300 Kastamonulunun birlikte, AK Fırka Küçükçekmece İlçe Başkanı Recep Şencan, Şişli İlçe Başkanı Gökhan Yüksel, Fatih İlçe Başkanı Orhan Narin, Gaziosmanpaşa İlçe Komutan Yardımcısı Sevgi Bıyıklı, Kastamonu Pınarbaşı Şehremini Şenol Yaşar katıldı.

Küçükçekmece’de kâin 24 Kastamonu derneği üyesinin saha aldığı programda davetliler, dernekevi temiz kadınlar yoluyla karşılanırken, programın sunuculuğunu Eyüp Sabri Atay yaptı.Ak Parti Küçükçekmece İlçe Başkanı Recep Şencan, ” İstanbul’da yer çok topluluk sayısı olan ilçelerden biri Küçükçekmece. Harmoni süresince koordineli çalışıyorsunuz. Çalışmalarınızı çokça takdir ediyorum. Teşkilatımıza ağır veriyorsunuz. Kastamonulu komşularımızı teşkilatımızda ağırlamaktan mutluyuz. Gelişigüzel sabık çevrim partimize üye sayınızın dahi artması ayrı bire bir görk” dedi.

Konuşmaların peşi sıra salondaki sunu buğulu çağrılı olan 85 yaşındaki Kazım Saymaz ile en genç davetliye günün anısına hediyeler verildi. Beyaz Zehir kazasında hayatını kaybedenler için Koruyan Mehmet Almalı vasıtasıyla Kur’an-ı Ahi okunup, dualar edilmesinin arkası sıra program son buldu.

Share: