Manisa FK-Denizlispor maçının ardından

Spor Popo 1. Lig’in 3. haftasında mihman ettiği Altaş Denizlispor’u 3-2 yenen Manisa FK’nin maharet direktörü Uzun Eriş, topluluk yerine istek ettikleri seviyeye yavaş yavaş geldiklerini belirterek, ömemli ayrımsız müsabakadan 3 puanla ayrılmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Eriş, maçın arkası sıra düzenlenen basın toplantısında, lige Boluspor mağlubiyetiyle başladıklarını, güzeşte haftayı ise müsabaka oynamadan bay geçtiklerini anımsatarak, aradaki 15 günlük süreyi çok bereketli değerlendirip haddinden fazla çalıştıklarını ifade etti.

Altaş Denizlispor’un balaban benzeri dirençle müsabakaya çıkacağını adisyon ettiklerini dile getiren Eriş, “Başarılı bire bir baziçe sahaya yansıttık, perese zenginliği olan benzeri oyun oynadık. Futbol namına görünmek istediğimiz seviyeye adım adım ilerliyoruz. Kebir tıpkı müsabakayı kazandık. Oyuncularımı ve taraftarı canıgönülden kutluyorum.” diyerek konuştu.

Altaş Denizlispor Ustalık Direktörü Mutlu Bakkal ise kendileri açısından enteresan benzeri maç olduğunu, gür başlayıp öne geçtikleri, daha sonradan yakaladıkları pozisyonlarda golleri bulup farkı açabilecekleri benzeri karşılaşmayı yedikleri kavisli gollerle kaybettiklerini belirtti.

Yanlış gollerle takımın gardının düştüğünü nâkil Bakkal, “İkinci devrenin başında cılız bir gol yedik. Sonrasında toparlanmaya çalışırken taçtan tıpkı gol elan yedik. Oyunun başında bu skoru beklemiyorduk. Hatalı gol yenir, kendimiz bile hatadan gol atarız ama takımın gardı bu gollerle düşüyor. Doğrusu kol olarak kıt kanma gidiyoruz. Sonra hakeza biraz günah olunca bizim adımıza sorumluluk. Telafi edilir amma gür başlayıp zehir bitirdiğimiz amacıyla üzgünüz.” ifadelerini kullandı.

Share: