Manisa’daki gidiş geliş kazasında yaşamını yitiren taraftarın cenazesi defnedildi

Osmaniyespor taraftarlarını taşıyan minibüsün Manisa’nın Gölmarmara ilçesinde devrilmesi sonucu hayatını kaybeden Erman Duygusal Artan’ın cenazesi, Hatay’ın Dörtyol ilçesinde toprağa verildi.

Osmaniye Mehabet Hastanesi morgundan alınan Erman Birey Artan’ın (35) cenazesi, Hatay’ın Dörtyol ilçesindeki Çamlık Mezarlığı’na getirildi.

Eş ve Içtimai Hizmetler Osmaniye İl Müdür Yardımcısı Mürtefi Kılıçkeser vasıtasıyla kıldırılan namazın ardından evli ve üç bala babası Artan’ın cenazesi toprağa verildi.

Cenazeye, Artan’ın ailesi ve yakınlarının beraberinde Osmaniye Vali Yardımcısı Gaybubet Yılmayan ile Osmaniye Ilbay Yardımcısı vekili Uğur Yenmiş Çam, Osmaniye Uray Başbuğ Yardımcısı Mustafa Balkaya, Osmaniye Bilgisizlik ve Spor İl Müdürü Sedat Acar, Osmaniyespor FK Başkanı Bülent Çenet, Eş ve Toplumsal Hizmetler Osmaniye İl Müdür Yardımcısı Hamit Coşkun ve farklı il ve ilçelerden gelen taraftarlar katıldı.

TFF 3. Loda ekibi Osmaniyespor FK’nın taraftarlarını haiz minibüsün, 27 Kasım’da Manisa’nın Gölmarmara ilçesinde devrilmesi sonucu 1 emanet hayatını kaybetmiş, 9 emanet yaralanmıştı.

Share: