MHP, Batman’da ‘Adım girişim 2023 kaza kaza ifham ve aydınlatma’ programı düzenledi

Milliyetsever Hareket Partisi (MHP) Umumi Merkezi marifetiyle kombinasyon edilen ‘Adım Kadem 2023 İlçe İlçe Tefhim ve Aydınlatma’ temalı programların Batman toplantıları düzenlendi.

MHP il teşkilatı, kent merkezinde Ahmet Güneştekin Konuşma Salonu’nda partililerle bire bir araya geldi. saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programa, MHP İzmir Milletvekili ve Genel Yazman Apotr Tamer Osmanağaoğlu, MHP Batman İl Başkanı Kerem Çıpa, MYK Üyesi Alper Yiğitlik, MYK üyesi Mehmet Beşir Tatar, MYK Üyesi Eyüp Gönültaş, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve partililer katıldı.

Düzenlenen programda partililere hitap fail MHP İzmir Mebus ve Genel Sekreter Yardımcı Tamer Osmanağaoğlu “Adım Adım 2023 kaymakamlık ilçe anlatma ve ışıklandırma temalı toplantılarımıza biz Cuma gününden bu yana ilçelerimizde teşkilatlarımızla meşgul kırcı programlar yaptık. Devletimiz 99 yıllık Cumhuriyet tarihimiz boyunca hiç rastlamadığımız tehditlerle karşılaşmakta. Milletimiz ise binlerce almanak tarihi boyunca hiç şahit olunmayan kısık fenomen ve gelişmelere muhatap bırakılmaktadır. Özellikle 15 Temmuz FETO’cü alçak çarpış girişimiyle birlikte emel sahiplerinin tıpkısı arada olduğu ortaya çıkma budun ve devlete düşman çevrelerin şüphesiz iş birliği yaptığı açık benzeri şekilde ortaya saçılmıştır. Zalimlikte temel tanımayanlar kükremecilik yapanlarla halk sıkışmışlar milletin geleceğini tehlikeye atmaktan de çekinmemişlerdir. Şükürler olsun kim binlerce yıldır birliğimize, dirliğimize tutulmak maksut darbenin karşısında sıradağlar kabil duran milletimiz tekrar ferasetiyle ortaya isabet, duruşuyla düşmanını birlikte kendisine gıptayla baktırmayı başarmıştır. İşte gösterilen bu emir liderimiz Devlet Bahçeli’nin genel başkanlığındaki Ulusalcı Akım Partisi’nde kıymet bulmuş Cumhur ittifakının da temellerini oluşturmuştur” ifadelerini kullandı.

Ulusalcı Akım Partisi’nin eksik asırdan çok siyasetin metanetli kadem ve kulvarlarının inancı ve tertemiz ülküleriyle yoluna devam ettiğini belirten MHP Batman İl Başkanı Asalet Çipo, “Nice badirelerle nice ağır ithamlarla sınansak da her seferinde elan birlikte güçlenerek yolumuza devam ettik. Önce ülkem ve milletim dedik. Biz bu ülkeyi değer beklemeden sevdik. İçin için ağlasak bile galiba etmedik. Ülkümüz vardı ülkücü olduk. Ülkemiz vardı sevdalısı olduk. İlkelerimiz vardı düzgün ve ahlaklı. Maltalık çizgimizi himaye ettik. Tığ hayatı meşgul olmak üzere değil seyrini değişmek için savaşım ediyoruz. Tığ siyaseti ahit imla yoklamak üzere değil zamanın rotasını Türk milletinin lehine tedvir etmek üzere yapıyoruz” diye konuştu. – BATMAN

Share: