MHP Susurluklu muhtarlarla buluştu

MHP Balıkesir İl Yönetimi ilçelerde STK ve muhtarlarla buluşmalara devam ediyor. MHP İl Yönetimi müşavere toplantılarına Susurluk’ta muhtarlarla bitmeme etti.

Susurluk’ta yapılan konuşma toplantısında muhtarlara seslenen İl Başkanı Ekrem Gökay Yüksel, “Sayın İlçe Başkanım, Umumi Heyet Üyelerimiz ve Susurluk İlçemizin birbirinden kıymetli Mahalle Temsilcileri ve Muhtarlarımız, Ulusalcı Debi Partisi Susurluk kaza Başkanlığımızın düzenlediği müzakere Toplantısında sizler ile aynı arada olmanın mutluluğu ve umudu içerisindeyim.

Mutluluğum Ulusçu Akıntı Partisinin Balıkesir’bile Sizlerin yüksek gayretleri ile gittikçe büyümeye bitmeme ettiğini görmem, Umudum ise bu iri birlikteliğin 2023 ve 2024 yılında Balıkesir’birlikte zaferle taçlanacağıdır.

Değerli Muhtarlarım: Ulusalcı Hareket Partisi Balıkesir İl Başkanlığı adına, herhangi bir hafta gerçekleştirdiğimiz çeşitli programlar ile Mahalle, Mahalle, Ana Yol, Cadde, Çıkmaz, Sokak beherglas vatandaşımıza ulaşmaya bu vesile ile siz kıymetli muhtarlarımız ile benzeri araya gelmenin gayreti içerisindeyiz.

Biliyoruz kim Kocabaşı emretmek mahallesinin onuru, demokrasinin namusudur. Muhtarlıklarımız varsa demokrasimiz diridir. Kocabaşı girmek mahalledeki çap, mahallindeki cesaret demektir. Ulusçu Debi Partisi muhtarlıkların sorunlarının çözümünü, taleplerinin karşılanmasını ve elan de güçlenmesini istemektedir. Muhtarlarımız demokrasimizin itibarı, devletin mahalle ve köylerdeki gözünün beraberinde kulağı ve nefesidir. Vatandaşlarımızın gönlüne kullanmak amacıyla özveren çaba gösteriyorsunuz. Bizlerde bu çabayı İlçe Başkanlıklarımız üzerinden enikonu takip ediyoruz. Muhtarlarımızın gelişigüzel meselesi bizim de meselemizdir. Emin olunuz kim Bizler sizlerin rastgele ahit sesiniz olmaya kararlılıkla devam edeceğiz.

Kıymetli Sorun Arkadaşlarım: Sizler yalnız intihap dönemi değil, değme ant partileri için bulundukları bölgede kıt imkanlarla çalışan, partimizin propagandasını bölgesindeki seçmene anlatan, öğür politikalarımızın akilane bir şekilde seçmene ulaşmasını sağlayan, kaynak tıpkı dava adamı üzere etkin partililerimizsiniz. Hedeflediğimiz yolda emin adımlarla yürürken sunma şişman destekçilerimiz sizlersiniz. Başarı bire bir kadro işidir. Elde ettiğimiz her başarıda katkınız büyüktür. Bu kurgu ile konuşmalarıma sonuç verirken katımlarınızdan yağlık değme birinize değişik teşekkürlerimi iletiyor, Çalışmalarınızda başarılar diliyor, Sizleri Cenab-ı Allaha emanet ediyorum.” – BALIKESİR

Share: