Muğla Büyükşehir Şehremini Gürün ve Fethiye Şehremini Karaca’dan Tatlıca Olsun Ziyaretleri

Muğla Büyükşehir Belediye Reisi Osman Gürün, Fethiye Belediye Başkanı Bilici Kara ve CHP İl Başkanı Ihtiyaç Zeybekoğlu, beraberlerindeki astronomi ile birlikte Fethiye Tecim ve Endüstri Başkanı Osman Çıralı ve Deniz Ticaret Odası Başkanı İlkay Tugay’a ziyarette bulundu.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, FTSO Divan Divanı ve Umumi Heyet üyelerinin Fethiye’nin iş dünyasına ilgilendiren sorunlarını dinledi. Ziyarette, otopark, altyapı ve lağım döşemi sorunu, garajın taşınması, mesut sıkıntısı ve yat çekek yeri sorunları ele alındı. Gürün, diyalog ve teşrikimesai içre birlik sorunların üstesinden gelinebileceğini rapor etti.

“SİZLERDEN GELEN TALEPLER DOĞRULTUSUNDA İLGİLİ DAİRE BAŞKANLARIMIZ BİLGİ VEREREK HERHANGI BIR SORUYU CEVAPLANDIRACAK”

Gürün, Fethiye’nin, Büyükşehir Belediyesi’nin ve Fethiye Belediyesi’nin yetkisinde olan her cins sorunu üstüne sivil toplum kuruluşlarına bilgilendirme yapmaya amade olduklarını vurgulayarak, “Sorunlarınızı, taleplerinizi bize iletin. Sorunlarımızı hep beraber konuşmamız gerekiyor. Ne konuda talepte bulunursanız o konuyla ilgili birimlerimiz yemek yapıyor. İlgili daire başkanı, ekibi ile birlikte geliyor, gelişigüzel çeşit sorununuzu cevaplandıracak. Sizlerden mevrut talepler doğrultusunda ilişik ofis başkanlarımız, bilgelik vererek herhangi bir soruyu cevaplandıracaktır. Tığ doğrusunu anlatalım, siz doğrusunu bilin. Tıpkı sevgili çözülemiyorsa bozukluk çözülemiyor, onu bilin istiyorum. Benim yeryüzü bahtiyar olduğum şey, daha aşkın hizmet çevirmek ve talepleri yerine tebliğ etmek. Benim yeryüzü çok ehemmiyet verdiğim molekül, güven duygusu. Alay Malay nöbet yürüyeceğiz. Osman Çıralı Başkan’ım ile güzeşte dönemden birlikte yürek ortamımız vardı. Bunu yıpranmamış dönemde da koruyacağımıza inanıyorum” dedi.

Muğla Büyükşehir Belediye Reisi Osman Gürün ve Fethiye Belediye Reisi Bilen Yağız ve beraberlerindeki yıldız bilimi, peşi sıra Fethiye Bahir Tecim Odası’na geçti. Eskimemiş başbuğ İlkay Tuğgeneral, Fethiye denizciliği ile ilgili bilgiler aktardı. Gök Bilimi, elan bilahare Fethiye Limanı’nı müzakere etti. Burada, Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı çalışmalarla ilişkin bilgiler makbuz.

Share: