MÜSİAD Muğla Şubesinden Isparta, Denizli ve Burdur şubelerine ülfet

Özgür Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Muğla Idarehane Başkanı Av. Kazım Demir, şube ziyaretleri çerçevesinde Isparta, Denizli ve Burdur idarehane başkanları görüşme etti.

MÜSİAD Yazıhane ziyaretleri çerçevesinde, Muğla Şube Başkanı Kazım Demir, yönetim kurulu ve üyelerin katılımları ile MÜSİAD Denizli, Isparta ve Burdur Bölüm Başbuğ ve üyeleri ile aynı araya gelerek değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

MÜSİAD Muğla Yazıhane Başkanı Av. Kazım Çıpa, şube ziyaretlerinin hem muarefe, hem üstelik şubelerin yaptıkları çalışmaları kıymetlendirme anlamında kez resim olduğunu belirterek, “Amacımız rastgele bölgenin kişi düzentileme alanları ile ilgilendiren düğme fikir alışverişinde gezmek. Bunun yanında dalavere ve üyeler bazında tanışma ve hasbihal imkanı bulduk. MÜSİAD ailesi kendisine şubeler arası işbirliğini ihya ve kullanılmamış fikirlerin ortaya konulması anlamında bol aynı ziyaretler yaptık. Üyeler bazında işbirliğinin sağlanması kullanılmamış fikirlerin ortaya konması açısından önümüzdeki süreçte ticari anlamda ortak yapılabilecek işbirliği zeminleri oluşturduk. Müzakere çerçevesinde Denizli Ofis Başkanımız Mehmet Akgün’e, Isparta Idarehane Başkanımız Dik Baysan’a, Burdur Ofis Başkanımız Bonkör Aybayrak ve umumi heyet üyelerine gösterdikleri ilgi ve nazarıitibar zımnında teşekkürname ediyorum” dedi. – MUĞLA

Share: