Niğde protokolünden görevlilere yılbaşı ziyareti

Niğde Valisi Mustafa Koç, Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Cumhuriyet Altını Başsavcısı Harun Karahan, İl Emniyet Müdürü Adnan Özdemir ve İl Kurnaz Komutanı Albay Nihat Özkök, Sungurbey Polis Güçleri Amirliğinde işyar polislerin bakir yılını kutladı.

Çalışmalar karşı vukuf düzlük Ilbay Antrenör, telsizden sesli duyuru geçerek emniyet mensuplarının eskimemiş yılını kutladı. Vali Antrenör, yaptığı açıklamada, bakir yılın tabiiyet, bahtiyarlık ve yaşayış getirmesini diledi. Kullanılmamış yılda, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin kuruluşunun 100. yılının kutlanacağını belirten Belletici, “Bu asır, Türkiye yüzyılı olacak. Türk’ün asrı olacak. Cemi hemşehrilerimin, hepinizin yılbaşını kutluyorum” dedi.

Belediye Reisi Emrah Özdemir de yıpranmamış yılın dimdik, bahtiyar, huzurlu ve bereket getirmesi temennisinde bulundu. Antrenör, henüz sonra Niğde Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, Niğde- Kayseri kişmiri yolundaki ve Boğaz Kavşağı’ndaki polis güçleri ve uyanık aplikasyon noktasını müzakere ederek, işyar personelin ve sürücülerin kullanılmamış yılını kutladı, polislere çorba izzetüikram etti. – NİĞDE

Share: