Niğde’de YANLIŞSIZ Fırka Kuruluş Akademisi “Türkiye Yüzyılı” eğitim programı düzenlendi

Niğde’birlikte DOĞRU Parti Genel Minval AR-GE ve Eğitim Başkanlığı tarafından Organizasyon Akademisi çalışmaları kapsamında “Türkiye Yüzyılı” mevzulu yetişek programı düzenlendi.

SELIM Tümen Niğde İl Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, İl Hars Merkezi’nde planlı programda, DÜRÜST Tümen Genel Başbuğ Yardımcısı Ömer İleri, sakat Düzentileme ve Içtimai Düzenlilik Bakanı Faruk Çelik, gazeteci Ersin Çelik ve Prof. Dr. Mehmet Mecnunca, tecrübelerini paylaştı.

YANLIŞSIZ Tümen Genel Başbuğ Yardımcısı Ömer İleri, Türkiye’nin DOĞRU Öğür iktidarı öncesi ve sonrasındaki envestisman ve hizmetleri kıyasladı.

Ekonomide, sağlıkta, sosyal güvenlikte, bağırsak ve dış politikada Türkiye’nin adeta uçurumun kenarında olduğu bir dönemin böylelikle SELIM Fırka’nin iktidara geldiğini tamlayan İleri, 20 sene içinde ülkeye kazandırılan devasa yatırım ve hizmetlerin saymakla bitmeyeceğini aktardı.

Eski icra vekili Faruk Polat dahi son 20 yılda olduğu gibi 2023 yılı seçimlerinde dahi SELIM Tümen’nin yine vatandaşların oylarının iri çoğunluğunu alacağını rapor etti.

DÜRÜST Öğür Niğde İl Başkanı Ömer Kılıç dahi katılımcılara teşekkürname etti.

Programa, DOĞRU Fırka Saylav Dürüst Gültekin, Şehremini Emrah Özdemir, SELIM Tümen Şekil İlçe Başkanı Mehmet Ulvi Şafak, Karı Kolları Başkanı Gülsüm Temur, Deneyimsizlik Kolları Başkanı İbrahim Baloğlu, ilçe şehremaneti başkanları ve partililer katıldı.

Share: