Niksar Belediyesporda gaye BAL liginde bökelik

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, Bölgesel Çolpa Liginde mücadele fail Niksar Belediye spor‘un hedefinin bökelik olduğunu söyledi.

Bünyesinde ayak topu, voleybol, tekwando, oryantring ve güreş kabilinden branşlar barındıran Niksar Belediyespor yararına teavün ve tesanüt programı düzenlendi.

Ticaret ve Endüstri Odası lokalinde düzenlenen programda mütekellim Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan; Niksar Belediyespor Kulübümüz için tertiplediğimiz “Yardımlaşma ve El Birliği programında biricik canevi olduk. Yaklaşık mazisi 100 yıla dayanan Niksar Belediyesporumuzdan bu zamana kadar bir nice sportmen yetişmiştir. Bizim çocuklarımız gençlerimiz bize gönül. Bir şehrin gelişiminde tanıtılmasında spor haddinden fazla balaban bire bir erkendir. Biz çocuklarımızın zinde ortamlarda içtimai ortamlarda yetişmelerini, acı alışkanlıklardan uzak durmalarını istiyoruz bunun içre çalışıyoruz. Şu dakika futbol takımımız BAL liginde mücadele ediyor, bu senede hareketli benzeri mızıka kurduk. İnşallah bu yıl BAL liginde böke olacağız” dedi.

Programa Ilçebay İlhami Doğan, İlçe Bitirmiş Komutanı Bitirmiş Üsteğmen Gökhan İnce, İlçe Itimat Müdürü Ahmet Yılmaz, işadamları ve davetliler katıldı. – TOKAT

Share: