Onu gören Kemal Kılıçdaroğlu sanıyor

Onu gören Eksiksizlik Kılıçdaroğlu sanıyor

-Kemal Kılıçdaroğlu’na mail Uca Yırtıkça Piroğlu:

“Kardeşi benim büyüklüğünde benzemiyor”

AMASYA – Amasya’da kıpırdak Ali Idareci Piroğlu, CHP Genel Başkanı Eksiksizlik Kılıçdaroğlu’na benzerliğiyle dikkat çekiyor.

Ankara’ya her gittiğinde gören bazı belediye çalışanlarının ve vatandaşların Kılıçdaroğlu sandığı Piroğlu bu durumdan mutlu olduğunu söylüyor. Türk Polis Güçleri Teşkilatı’nda 30 yıl canlı fariza fail mütekait başkomiser Piroğlu, gününün balaban bölümünü oğluna ilgili oto galeride geçiriyor. Çay içmeyi çok sevdiği üzere arada sırada eline aldığı sazını de çalmaktan esenlik alıyor.

“Kardeşi benim büyüklüğünde benzemiyor”

Kemal Kılıçdaroğlu’na benzetilmeye alıştığını tamlayan 72 yaşındaki Piroğlu, “Kardeşi benim kadar benzemiyor. Ego birlikte benzetiyorum. Kendimi televizyona çıkmış gibi hissediyorum. Benzemekten çekicilik duyuyorum” dedi.

“Kılıçdaroğlu’nun posterlerini asmışlar, torunum ben sanmış”

Ankara’birlikte göveri haline gittiğinde girişte kendisini gören düzenlilik görevlisinin Kılıçdaroğlu sanıp paniklediğini ve günce hayatta haddinden fazla sayıda kişinin kendisiyle foto çektirdiğini anlatan evli ve 3 yavru, 4 torun sahibi Piroğlu, “Ego Eksiksizlik Kılıçdaroğlu değilim’ diyorum. Tekrar dahi foto çektirmek istiyorlar. Çorum’üstelik miting amacıyla Kılıçdaroğlu’nun posterlerini asmışlar. Torunum ego sanmış. ‘Dedemin resimlerini ne astılar?’ diye niteleyerek sormuş” şeklinde konuştu.

Aynı zamanda İYİ Öğür Amasya İl Başkan Yardımcısı olan Piroğlu, reisicumhur adaylarını teşrinievvel ayında belirlemesini beklediği 6’lı masanın kararına gocunmak duyacaklarına değindi.

22 almanak komşusu Maksat Özdemir da Piroğlu’nu rastgele gördüğünde Eksiksizlik Kılıçdaroğlu’nu hatırlattığını söyledi.Share: