Osmaniyeli Yurttaş: “İki Modül Kara Zeytinle Kahvaltı Yaptığımı Bilirim”

Osmaniye’de İYİ Parti Adana Saylav Dayanıklılık Çulhaoğlu ile konuşan karı yurttaş, “Kayırıcı ile milletvekillerinin kanallarıyla bizi süründürmesinler. Benim herif çalışmasın ego açlıktan ölürüm. Ego çokça açgözlü kaldım iki sunum kara zeytin ile kahvaltı yaptığımı bilirim” dedi.

İYİ Parti Adana Milletvekili Dayanıklılık Çulhaoğlu Osmaniye’de esnaf ziyaretinde bulundu. Vatandaşlar hesaplı adına zorlandıklarını belirtti. Yolda milletvekilinin önünü kesen aynı yurttaş şunları söyledi:

“BU 4 KİŞİ NE YİYİP HANGI İÇSİN”

“Dayı ile milletvekillerinin kanallarıyla bizi süründürmesinler. Benim eş çalışmasın ego açlıktan ölürüm. Ben çokça aç kaldım iki devam karaca zeytin ile kahvaltı yaptığımı bilirim. Halen henüz dahi sıkıyorum. Cenabıhak rızası için şu darı ekenlere fıstık ekenlere Allah rızası amacıyla baksınlar. Herif ekiyor ama daha petrole birlikte veremedi. Üç parça bala okutuyorum. 60 bin lira su borcu, 30 bin teklik basılmış borcumuz var. Bu dört birey hangi yesin hangi içsin.”

Apayrı tıpkısı esnaf gazi olduğunu belirterek, “Yurt tükenik halde. Yıpranmamış yüzler kullanılmamış gözler istiyoruz. Oyumu filhakika değiştireceğim. Celal bana yanlış yaptı. Ego eksper çavuştum, çatışmada yaralandım ve beni ihraç ettiler yaralanmadan periferi. Çatışmada nesep bölgesinde 4 güç kurtardım. Buna karşın beni ihraç edip attılar. Şu anda mahkemeliğim” dedi.Share: