Otobüs şoförü ile kuryenin aday öğün verme tartışması kamerada

Otobüs şoförü ile kuryenin sözlü misil verme tartışması kamerada

NİĞDE – Niğde’birlikte trafikte tartışan el otobüsü şoförü ile motosikletli kurye arasında yaşanan sözlü savaş, el telefonu kamerasına yansıdı.

Şahinali Mahallesi Emin Erişingil Bulvarı Niğde Adliyesi yanında Niğde Belediyesi Özel Umum Otobüsü şoförü ile motosikletli kurye arasında nöbet ita dolayısıyla sözlü ağız dalaşı başladı. Çökertme telefonuna yansıyan görüntülerde otobüs şoförü camdan küfürler ederek otobüsten inerek motorsikleti tekmeleyerek engel verdi. Kuryeye taşlama ve küfürler ederek otobüse binen taşıtçı daha sonradan fenomen yerinden uzaklaştı.

Bu görüntülerin sosyal medyada aksülamel görmesi konusunda Niğde Belediyesi yazılmış açıklamada bulundu. Yapılan yazılı açıklamada: “Zaman içerisinde sosyal medyada bazı matbuat kitap organları üzerinden, S.S. 51 NO’lu Otobüs Kooperatifine sınırlı tıpkısı El Otobüsü şoförünün motosiklet kuryesi ile tartıştığı anlar kamuoyunun gündemine düşmüştür. Olayı öğrendiğimiz andan itibaren Belediyemiz Zabıta Müdürlüğü marifetiyle lüzumlu aksiyon alınmış olup, motor kuryesinin maddesel zararı bertaraf ve otobüs şoförü ile ait bile uzaklaştırma kararı verilmiştir. Kamuoyuna imtina etmek ile duyurulur” ifadeleri yer aldı.

Share: