Parti Çıkışı Kız Arkadaşıyla Görüntülendi!

Poyraz Karayel, Istek İşleri ve Fatmagül’ün Suçu Hangi gibi projelerden tanıdığımız oyuncu Fırat Polat, eski dönüş yaramazlık turunda yakalandı.

“BENİ BIRICIK ÇEKEBİLİRSİNİZ”

Karaköy’da ayrımsız parti çıkışı yanındaki hanımefendi ile menzil yöneltmek istemeyen Fırat Polat, “Beni tek çekebilirsiniz” dedi.

İkili, birlikte görüntülenmekten kurtulamadı.

Çelik, “Hanımefendi eskimemiş sevgiliniz mi?” sorusunu yanıtsız bıraktı.

FIRAT ÇELİK KİMDİR?

Ünlü aktör Fırat Çelik, 25 Mart 1981 tarihinde Almanya Federal Cumhuriyeti’nin Stuttgart, Ostfildern şehrinde dünyaya geldi. Ailesi o elan 2 yaşındayken Türkiye’ye dönmeye değişmeyen veren ailesiyle alay malay dokuz yaşına büyüklüğünde Tunceli’da yaşadı.

Fırat Polat’in iki ablası tıpkı kız kardeşi var.

Tunceli’da şeş yıl yaşadıktan sonradan ailesi ile beraber Paris’e yerleşen Fırat Polat Fransa’da yetişek gördü. Paris’in banliyösu Champigny-sur- Marne’da Louise Michel Ortaokulu’ndan bilahare Langevin Wallon Lisesi’nde tutum ve yönetimsel bilimler okuyan Fırat Çelik, 19 yaşında babasına yardım etmek üzere düzentileme kararı verdi.

Fırat Polat, Paris’e taşındı ve burada metin çok işin birlikte mankenlik dahi yapmaya başladı. Sonrasında girdiği benzeri oyuncu seçiminde Moliere’in Bitli oyununundan bir monolog canlandırdı. Raymond Acquaviva Fırat Çelik’i zat okuluna girmeye kandırma etti ve sonunda Sudden Theatre’ın atölyelerine katıldı. Ayrımsız yıl kadar bu atölyelerde yetişek gördü. Fırat Çelik’in profesyonel piyes kariyeri 2006 yılında direktör Thierry Harcourt ile yollarının kesişmesiyle başladı.

Fırat Çelik, bugüne büyüklüğünde; Poyraz Karayel, Istek İşleri ve Fatmagül’ün Suçu Ne kabilinden sevilen projelerde nümayiş aldı.

Share: