Polis Teşkilatı 196 yaşında

Nevşehir Belediye Reisi Dr. Mehmet Deveci, sahada yaptığı mecmu uygulamalar ve denetimlerle vatandaşların sağlığı, dirlik ve esenliği için layenkati demeden, özverili bire bir şekilde tabiiyet ve hoşgörüyle halkın yanı sıra ve hizmetinde olan zabıta teşkilatının 196’ncı yapılış yıl dönümünü kutladı.

Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, teşkilatın 196’ncı yapı yıldönümü ve Polis Haftası nedeniyle Nevşehir Belediyesi Polis Müdürlüğü’nü görüşme etti.

Polis Müdürlüğü idarecileri ve personelleri ile aynı müddet arkadaşça eden Savran, bugüne kadar yaptıkları fedakarca çalışmalardan kontekst başta Nevşehir Belediyesi Polis Müdürlüğündeki zabıta personelinin ve ülkemizin dört bir birlikte vatandaşlarımızın varlık ve sağlığı amacıyla görevini özveren tıpkısı şekilde sürdüren parçalanmamış polis teşkilatının Zabıta Haftası’nı kutlayarak başarılar diledi.

Başkan Sarban yaptığı yazılı açıklamada, “Yaptığınız aksiyon çok şerif. Toplumun sağlığı, huzuru, güvenliği ve hayatın akışını en dolgunca şekilde bulmak amacıyla kesintisiz hizmet ediyorsunuz. Şehrimizin her noktasında güzelliklerin yapılması ve olumsuzlukların önlenmesi noktasında gayretinizden hava sizlere teşekkürname ediyorum. Allah’ım beraberce, milletimize hizmet etmeyi sürekli eylesin” dedi.

Başkan Savran’ın Polis Müdürlüğü ziyaretine başkan yardımcıları Mustafa Alevlenmiş, Nafiz Dirikoç, Ersin Erol ve Furkan Feralan’da katıldı. – NEVŞEHİR

Share: