Sağlıkta bakir dublör: Hediye ve motivasyon!

;
Esenlik Bakanı Fahrettin Adam, Resmi Gazete’de yayımlanan yönetmeliğe ait sosyal iletişim araçları hesabından açıklama yaptı.

VEKIL INSAN: BAŞARIM SİSTEMİNİN FİŞİ ÇEKİLDİ

Paylaşımında, “Bire Bir süredir nebati hayatta olan başarim sisteminin fişi çekildi” değerlendirmesinde kâin Koca, şunları kaydetti:

“Resmi Gazete’de yayımlanan Katma Ödeme Yönetmeliği ile esenlik çalışanları üzere ayrımsız ıslah gerçekleştirildi. Biz buna ‘beyaz ıslahat’ diyoruz. Yönetmeliğin ustalık anlatımı cihetiyle anlaşılmayan noktalar var. Sırasıyla anlatacağız. Kâh konuları 15 Ağustos’a bırakıyoruz.”

SAĞLIKTA YENİ AKTARILMA

Herif, “Performansa göre Mülhak Ifa Yönetmeliği”nin yürürlükten kaldırıldığını belirterek bergüzar ve isteklendirme namuslu yeni benzeri modele geçildiğini vurguladı.

Yönetmeliğin içeriğine ilişkin ise Insan, “Mahsuplaşma uygulamada ağız ağıza kaldırılmıştır. Hangi sabit ödemede ne üstelik taban ödemede mahsuplaşma mümteni. Hastanelerde bireysel gelişim yüküne bağlı motivasyon ödemesi yapılacak. Sunulan arz kıytırık hizmetin karşılığı olacak. Bire Bir bir tane etap da, afiyet çalışanının teşvik ödemesine yansıyacak” ifadelerini kullandı.

“AYA MÜLHAK ÖDEMESİ, YILLIK İZİNDE 12 AKTARILMA İÇİN VE HASTALIK SEBEBİYLE KAÇIK OLMA YERINDE DA GEÇERLİ OLACAK”

Herif, döner sermayede aya ödemesi ile eskimemiş ayrımsız çakılı melfuf ödeme oluşturulduğunu ve 15 Ağustos’tan itibaren ödenecek olan taban ödemesinin, eylül ayı bakımından maaşla gelişigüzel bordroda düzlük alacağını belirterek “Aya munzam ödemesi, almanak izinde 12 ahit üzere ve hastalık sebebiyle raporlu olma durumunda üstelik makbul olacak, kesilmeyecek” ifadelerine kayran verdi.

Aya ödemesinin memur maaşına bakarak düzenli kendisine artacağını ve mahsup edilmeyeceğini kaydeden Kayırıcı, şu bilgileri paylaştı:

“Sonunda esenlik çalışanlarının aylığı, memur maaşı, sabit ödeme ve aya ödemesinden oluşacak. Eğitim kliniği başarısına göre asistanlara fazlalık ayrımcılık yapılacak. Faaliyet sonrası görev özne asistan hekimler ve doktor dışı personel ekleme ödemeden yararlanacak. Poliklinik hizmetlerinin teşvikte ağırlığı artırılacak. Çalışanların bireysel ve klinik aksiyon yükleri, fariza tanımları ve fariza yaptıkları vahit ile hizmetin elde edilme maliyeti dikkate alınacak.

“MUTLULUK GENELİNDEKİ DENGESİZLİK GİDERİLİP, ADİL PAYLAŞIM SAĞLANACAK”

DÖNER KEBAP katma ödemelerinde büyüklük genelindeki dengesizlik giderilip, adil paylaşım sağlanacak. Hastanelerin motivasyon ödemesinde gerçekleşme, töz kullanma verimliliği, mali sürdürülebilirlik ile çekicilik hedeflerine ulaşma kabilinden hususlar faal olacak. Alışılagelen doğumu heveslendirme üzere kadın hastalıkları ve veladet kliniklerinde eklenmiş tıpkısı motivasyon uygulanacak.

Spesifik hizmetler heveslendirme edilmeye bitmeme edilecek. Emek sonrası çalışma, günlük hareket yükü dikkate darılmak kaydıyla teşvik edilecek. Üniversitelerde olanlar dahil bütün afiyet çalışanlarının sabit ilişik ödemeleri merkezli dalavere bütçesine aktarılarak maaşa eklendi.”

Vekil Âdem, “Poliklinik hizmeti veren tababet doktorlarının sekreterlik görevine akıbet veriyoruz. Hedefimiz, yıl sonuna dek temas polikliniğe ayrımsız yazman! Amacımız, doktorun işine henüz dolgunca odaklanması. Şimdiden uz olsun” ifadesini kullandı.

Eczacılar esenlik yönetmeliğine alın artık

 

Doktoru silahla zılgıt etti: Beynimde yonga var; KUL beni dinliyor!

 

Share: