Sakarya’da Bostan Sanatları ve Ekipmanları Fuarı sona erdi

Sakarya’dahi düzenlenen “PSB Anatolia 2022 Peyzaj, Ziynet Bitkileri, Bahçe Sanatları ve Ekipmanları Fuarı” sona erdi.

Sapanca ilçesi Kırkpınar mevkisinde hazırlanan 60 bin metrekarelik alanda Sakarya Valiliği, Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Sakarya Tecim ve Endüstri Odası (SATSO) hisse senedi birliğiyle gerçekleştirilen fuarda, yurt içi ve dışından firmalar ürünlerini sergiledi.

Türkiye’de bulutsuz havada yapılan bildirme iri fuarlardan biri olma özelliğine cemaat organizasyonda kurulan alandaki stantları dar içi ve ancak dışından 35 binin üstünde emanet musahabe etti.

PSB Anatolia 2022 Peyzaj, Bezgi Bitkileri, Bahçe Sanatları ve Ekipmanları Fuarı Koordinatörü Remzi Adıyaman, AA muhabirine, fuarın pir ve mübarek geçtiğini söyledi.

Organizasyonun mahdut içi ve yurt dışından mevrut ziyaretçileri memnun ettiğini dile getiren Adıyaman, şunları kaydetti:

“Geçen yıla bakarak fuar alanımızı biraz büyüttük bittabi kim firma sayısı üstelik arttı. 200’ün üstünde sergilik açıldı. Yelpazemizi genişleterek bu yıl da hizmet vermeye başladık. 60 bin metrekare alanındaki fuarımızı yaklaşık 37 bin can konuşma etti. Umumi yerine memnuniyet söz konusu, önümüzdeki sene eksiklerimizi gidermeye çalışacağız. Önümüzdeki sene fuarımızı daha bile büyütmeyi planlıyoruz.”Share: