Sakat ESIR başkanı Donald Trump’ın kızı Tiffany Trump evlendi! Trump’ın damada yaptığı uyarma düğünden daha çok konuşuldu

Trump’ın, Marla Maples ile yaptığı ikinci evliliğinden dünyaya gelen küçük kızı Tiffany, Lübnan kökenli milyarder bir ailenin oğlu olan Michael Boulos, ile debdebeli bire bir törenle evlendi. Düğüne Trump’ın bütün çocukları amade bulundu.

İKİ FARKLI GELİNLİK GİYDİ

Önceki akşam, Trump’a ilgilendiren, Florida’daki Mar a Lago malikanesinde yapılan düğünde 29 yaşındaki elkızı Tiffanytörende iki ayrımlı don giydi. Dünyaevi yemini sırasında, Eli Saab tasarımı özentili tıpkısı gelinlik yeğleme etti. Arkası Sıra planlı partide da derin yırtmaçlı, beyaz zehir benzeri elbiseyle değiştirdi.

BABA KIZ DANS ETTİ

Tiffany ile Donald Trump, Here Comes The Sun ünlü melodi eşliğinde ağababa- kız dansını sergiledi.

“SEN ONA DAHA İYİ BAK”

BERABER Trump, damadıyla şakalaşmaktan birlikte geri durmadı. Michael Boulos’u şaka tahrilli kızına bol bakması üstüne uyardı. Donald Trump “Michael, sen ona daha dolgunca bak” dedi. Peşi Sıra bile şunları söyledi: ” Kararsızlık yok kim sen çok özel aynı insansın. Yaşının üstelik çokça ötesindesin. Siz iki balaban insansınız ve zaman haddinden fazla güzeldi.”

Share: