Salihli’de beraberlik turnuvasında şampiyon Köseali oldu

Manisa’nın Salihli İlçe Müftülüğü Ilmek Gençlik Koordinatörlüğünde, Salihli Belediyesi ve İlçe Cahillik Spor Müdürlüğü işbirliğinde düzenlenen Yaz Kur’an Kursları Arası El Birliği Futbol Turnuvasında böke Köseali Cami Yaz Kur’an kursu öğrencileri oldu.

İsmail Doğan Erdinç Stadı’nda planlı turnuvaya Fahribey, Utku Kur’an Kursu, Sart, Kemerdamları, Senet, Hz.Ömer, Kült Bilgisizlik Merkezi, Şüheda Camii, Zaman, Durasıllı, Köseali ve Çaypınar Yaz Kur’an kursu takımları katıldı.

Dostluk ve centilmenliğin civar plana çıktığı turnuvada böke Köseali Camii Yaz Kur’an Kursu olurken, Galebe Mahallesi Leyli Erkek Kur’an Kursu ikinci, Kemerdamları Mahallesi Camii Yaz Kur’an Kursu üçüncü ve Ilmek Deneyimsizlik Merkezi Yaz Kur’an Kursu ise dördüncü oldu.

Ödül töreninde mütekellim Salihli Belediye Reisi Zeki Kayda, bu cins organizasyonların öğrencilerin motivasyonunu artırdığını ve kursa devamlarına müspet etkisi olduğunu söyledi.

Konuşmaların peşi sıra dereceye giren takımların yürek ve madalyaları Belediye Başkanı Anlaklı Kayda, Başkan Yardımcısı Serkan Sözer, İlçe Güven Müdürü Mehmet Ongun Doğan, İlçe Bilgisizlik ve Spor Müdürü Oktay Ayaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Yenen, İlçe Müftüsü Fıkdan Karakelebek ve Cahillik Koordinatörü Mehmet Demirtaş vasıtasıyla verildi. – MANİSA

Share: