Son dakika malumat… Posta kavgasında tartıştığı coşku mekanı sahibini vuran bed tutuklandı

Çeltek’ta posta ödeme kavgasından kaynaklı tartıştığı bire bir cümbüş mekanı sahibini vuran nahoş, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Olay, geçtiğimiz günlerde Çeltek’ta merkeze mecbur Dikilitaş Mahallesi 1.Dut sokak üstünde meydana geldi. İddialara göre otomobiliyle durum halinde olan tıpkısı coşku mekanı sahibi olan Y.K., trafikte tutum halindeyken Serkan D. ile henüz bilinmeyen benzeri tartışmaya girdi. Tartışmanın ardından silahına davranan Serkan D.,, Y.K.’ya çok el zehir açtı. Vücudunun türlü yerlerinden yaralanan Y.K., kendi imkanlarıyla hususi bir hastaneye giderken buradaki geçmiş tedavisinin ardından evvel Uşak Üniversitesi Yetişek ve Araştırı Hastanesi’ne, sonrasında ise Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversite Hastanesi’ne irsal edildi. Y.K.’nın esenlik durumunun ciddi olduğu ve olayla ilgilendiren soruşturmanın sürdüğü öğrenildi. Olayın ardından kaçan Serkan D’nin yakalanması için Yardımcı İl Inanma Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince taharri çalışması başlatıldı.

Bed, yapılan çalışmalar sonucu merkeze tutkun Aybey Mahallesi’ndeki bir evde Asayiş Bölüm Müdürlüğü Kıya Departman Amirliği ekiplerince kıskıvrak yakalanarak gözaltına makbuz. Yabansı çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderilirken verdiği ifadesinde de Y.K. ile trafikte kez ita kavgasına girdiklerini, edilen küfürlerin peşi sıra silahıyla elem ettiğini söylediği öğrenildi. – UŞAK

Share: