TARTIŞTIKLARI KİŞİYİ TÜFEKLE SALDIRIP DARBETTİLER

Burdur’dahi husumetli iki ekip caddede karşılaşınca aralarında tartışma bundan sonra. Gruptakilerden biri tartıştığı kişiye pompalı tüfekle saldırıp, başına dipçikle vururken, diğerleri ise çifte ve yumruk darbeleri indirdi. Bire Bir vatandaşın el telefonu kamerasına birlikte yansıyan olayın arkası sıra polis güçleri 4 kişiyi gözaltına aldı.

Burdur’bile E.Ç., kardeşi E.Ç. ve beraberindekiler, aralarında muhasamat mevcut S.N. ve F.B. ile geçkin saat 15.00 sıralarında Han Mahallesi Adliye Caddesi’nde karşılaştı. Tartışmaya başlayan kadro elan sonraları kavgaya tutuştu. Tartışmanın büyümesi üzerine iki ahi S.N.’ye saldırdı. Bu tam kardeşlerden biri park yeri halindeki otomobilden getirdiği pompalı tüfekle S.N.’nin başına ve vücudunun mütenevvi yerlerine vururken, yanındakiler ise el ve tekmelerle darbetti. Yaralanan S.N. yerde durağan kalırken, değişik gruptakiler ise uzaklık sokaklara girerek uzaklaştı. Bu tam 2 el da havaya zehir açıldı.

İhbar sonrası bölgeye çok sayıda polis güçleri ve sağlık ekibi yönlendirildi. Yanık S.N. ambulansla Burdur Ihtişam Hastanesi’ne götürülerek tedaviye alındı. Pompalı tüfeği olay mahallindeki aynı habbe bahçesine atarak kaçtığı tayin edilen E.Ç. yakalanarak, polis güçleri merkezine götürüldü. Polis ekipleri henüz sonra olaya karıştığı tespit edilen 3 kişiyi elan gözaltına aldı. Polisin yaptığı incelemede şüphelilerin otomobilinin bagajında 3 bıçak, güdücü koltuğunun altında birlikte tabanca ve destek ele geçirildi.

Olay ajanda vatandaşların cep telefonu kamerasına yansıdı. Görüntüde 3 kişinin saldırdığı kişiyi darbettiği, aralarından birinin ise tüfekle bu kişiye darbeler indirdiği anlar düz aldı.Share: