TOKİ, 20 ilde 204 gelişim yerini kategorik artırmayla satışa çıkaracak

TOKİ, 20 ilde 204 iş yerini yalınlık artırmayla satışa çıkaracak

İSTANBUL – Belde, Kentçilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, Şişko Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 20 ilde 204 gelişim yerini 1 Eylül’bile celi artıma ile satışa çıkaracak. açık artırma ile iş yeri sahibi doğmak talip, yatırımlık dükkan arayanlara şişman punt sunarken, şehirlerin merkezi yerlerinde çoğu teslime hazır dükkanlar üzere internet üzerinden online kendisine birlikte degaje artırmaya katılma sağlanabilecek.

20 ilde 204 hareket yeri

Alıcılar dükkanları Burdur, Çankırı, Diyarbakır, Düzce, İstanbul, İzmir, Karabük, Karaman, Kars, Kırşehir, Konya, Manisa, Sazak, Nevşehir, Osmaniye, Şanlıurfa, Tekirdağ, Yozgat ve Zonguldak’ta %50’si peşinen, 120 ay önel, Trabzon’bile ise %25 peşinat, 120 kamer önel ile alabilecek.

artırma 1 Eylül’de yapılacak

Ayan artırmalar 1 Ilkgüz 2022 Perşembe saat 10.30’dahi yapılacak. TOKİ İstanbul Bakım Binası ve Ankara Bilkent Otel ve Konuşma Merkezi’nde yapılacak artırmaya internetten üzerinden de (www.emlakmuzayede.com.tr) teklif verilebilecek. Örtüsüz artırmaya ilgili bankacılık hizmetleri ise Türkiye Halk Bankası SERPMEK ve T.C. Kültür Bankası EKMEK aracılığıyla yürütülecek. Başvurular ve teminatlar bu bankaların parçalanmamış şubeleri aracılığıyla kabul edilecek.

Satışla ait uzun bilgilere “www.toki.gov.tr” ile “www.emlakmuzayede.com.tr” genel ağ adreslerinden ve 0212 608 15 00 “444 86 54” numaralı telefondan ulaşılabilecek.

Share: