TOKİ 20 İlde 204 İş yeri celi artırmayla satışa çıkaracak

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, Dolgun Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 20 ilde 204 aksiyon yerini 1 Ilkgüz’da yıldızlı artıma ile satışa çıkaracak. artırma ile hisse senedi yeri sahibi girmek talip, yatırımlık dükkan arayanlara balaban punt sunarken, şehirlerin merkezi yerlerinde çoğu teslime hazır dükkanlar amacıyla internet üzerinden online kendisine da belirgin artırmaya katılım sağlanabilecek.

20 İlde 204 İş yeri

Alıcılar dükkanları Burdur, Çankırı, Diyarbakır, Düzce, İstanbul, İzmir, Karabük, Karaman, Kars, Kırşehir, Konya, Manisa, Mersin Ağacı, Nevşehir, Osmaniye, Şanlıurfa, Tekirdağ, Yozgat ve Zonguldak’ta %50’si önceden, 120 ay vade, Trabzon’üstelik ise %25 peşinat, 120 kamer önel ile alabilecek.

müzayede 1 Ilkgüz’üstelik yapılacak

Açık artırmalar 1 Eylül 2022 Perşembe saat 10.30’de yapılacak. TOKİ İstanbul Bakım Binası ve Ankara Bilkent Otel ve Konuşma Merkezi’nde yapılacak artırmaya internetten üzerinden üstelik (www.emlakmuzayede.com.tr) öneri verilebilecek. Yalınlık artırmaya ilgilendiren bankacılık hizmetleri ise Türkiye Umum Bankası ZIYAN ETMEK ve T.C. Kültür Bankası ZIYAN ETMEK eliyle yürütülecek. Başvurular ve teminatlar bu bankaların tüm şubeleri aracılığıyla akseptans edilecek.

Satışla ilişik detaylı bilgilere “www.toki.gov.tr” ile “www.emlakmuzayede.com.tr” genel ağ adreslerinden ve 0212 608 15 00 “444 86 54” numaralı telefondan ulaşılabilecek. – İSTANBUL

Share: