Toplumsal medya bu fotoğrafı konuşuyor! Bingöl’de gökyüzünde beliren fon, Yüzüklerin Efendisi filmindeki “Sauron” karakterini hatırlattı

Bingöl’de kararan havayla gelişigüzel gökyüzünde bulutların oluşturduğu enteresan görüntü toplumsal medyada büyük ses getirdi.

OLUŞAN GÖRÜNTÜYÜ DIZGE “SAURON”A BENZETTİ

Kafasını kaldırıp gökyüzüne vekil çok sayıda vatandaş oluşan görüntüyü hayretle izledi. Sıkı blog sitesi Twitter’da yüzlerce kullanıcı Gelgel Toplu Tartışma vasıtasıyla paylaşılan bu görüntünün dünyaca ünlü Yüzüklerin Efendisi filmindeki “Sauron” karakterine benzetti.

SAURON KİMDİR?

Melkor yahut elflerin ona taktığı isimle Morgoth, J. R. R. Tolkien’in kurgusal Ilımlı Acun evreninde kuvvetçe sunma hayat dolu Vala olmakla birlikte Sauron’un efendisi ve yer kırıcı varlıktır. Orklar, troller ve ejderhalar başta tutmak için Mutedil Dünya’da çoğu kötücül varlığın temsilcisidir.

İşte mevrut yorumlardan bazıları:

Melkor’un Sauronu seçme yerde. Voldemort’da benzer ama Sauron diyorum. Değerli alevler, yoğun isli bulutlar Mordorun göğüLord SauronYüzüklerin EfendisiYüzük Mordor’a ulaştı..Sauron izansız dönüyorSauron Bingöl’e mevrut

Share: