Turgutlu’da SELIM Parti’ye kullanılmamış iştirak

DOĞRU Öğür MKYK Üyesi ve Manisa Saylav Gaye Baybatur, SELIM Fırka’nin sadece görüş oranıyla değil, üye sayısıyla de Türkiye’nin sunma büyük partisi olduğuna ilgi çekti. Turgutlu’da 52 bakir üyenin SELIM Parti’ye katılım töreninde konuşan Baybatur, “Uzuv sayılarımızı arttırarak, gönülleri fethederek yolumuza devam ediyoruz” dedi.

YANLIŞSIZ Parti MKYK Üyesi ve Manisa Mebus Maksat Baybatur, Turgutlu’ya emisyon yaptı. YANLIŞSIZ Fırka Turgutlu İlçe Başkanlığının hazırladığı program çevresinde ilçeye giden Baybatur, önceki namına partisinin kaza başkanlığı ve Bitlisliler Derneği eliyle düzenlenen kahvaltıda, muhtarlar ve hemşehri derneklerinin temsilcileriyle tıpkı araya geldi. Hamam tıpkısı dostane ortamının oluştuğu kahvaltıda muhtarları yegâne bir tane dinleyen Baybatur, gelen arzu ve sorunların sunma gücük zamanda çözüleceğinin sözünü verdi. Yaptığı güdük konuşmada YANLIŞSIZ Tümen Hükümeti yerine üzerlerine düşeni fazlasıyla yaptıklarını dile getiren Baybatur, Turgutlu Belediyesi’nin dahi muhtarların taleplerine duyarsız kalmayıp problemleri çözmek amacıyla gayret etmesi gerektiğine dikkat çekti. Çetin programında Dereköy Camii Kur’an Kursu’na güzeşte Baybatur, burada saklayan adaylarıyla sevinçli çatlak geçirirken, öğrencilere dondurma ve kâr suyu ikramında bulundu. Selvilitepe Mahallesi Muhtarı Sait Kaya’yla tıpkısı araya gelmesinin arkası sıra, yan pazarında esnaf ve vatandaşlarla arkadaşça edip, aşure dağıtan Baybatur, Martir Yaya Onbaşı Haysiyet Karakaya’nın babası İbrahim Karakaya ve annesi Ümmü Karakaya’yı evlerinde musahabe etti. Peşi Sıra Cahillik ve Spor Bakanlığı’na devri gerçekleşen Atatepe Spor Tesisleri’nde incelemelerde mevcut Baybatur, dinç sporcularla ahbapça ederek, ayak topu oynadı. YANLIŞSIZ Öğür Selvilitepe Mahalle Başkanlığı eliyle birleştirme edilen Unsur Iştirak Töreni’ne üstelik katılan Baybatur, DOĞRU Fırka’ye uzuv olan 52 kişinin organ formlarını imzaladı. Burada yaptığı konuşmada Turgutlu ilçesinde haddinden fazla fazlalaşan benzeri dönem geçirdiklerini tamlayan Baybatur, “AK Parti Turgutlu İlçe Başkanlığımız marifetiyle organize edilen programlarla, Selvilitepe Mahallesi’nde iyicene bire bir faaliyet gerçekleştirdik. Burada 52 vatandaşımız, güre, karı ve büyüklerimizi partimize ilk kez unsur yapıyoruz. DOĞRU Fırka yalnız oy oranıyla değil, üye sayısıyla üstelik Türkiye’nin yeryüzü büyük partisi. Unsur sayılarımızı arttırarak, gönülleri fethederek inşallah yolumuza bitmeme ediyoruz. Şiddetli verimli olsun” dedi.

Turgutlu programını mahalle başkanları ve kasa müşahitleri toplantısıyla sürdüren Baybatur, partililerle enformasyon bile bulundu. YANLIŞSIZ Fırka Turgutlu Teşkilatı’nın mahalle ve kasa başkanlarının çokça programlı, sistemli ve disiplinli şekilde seçimlere hazırlandığını tabir fail Baybatur, “İnşallah önümüzdeki seçimlerde aykırılık vasıtasıyla yapılacak olan rastgele cins kışkırtma ve manipülasyona karşı partililerimiz çok şuurlu. Felek olursa başkanlarımız sandıklara erbap çıkarak haklarımızı kimseye yedirmeyecekler” diye konuştu.

Turgutlu programında Milletvekili Baybatur’a, DÜRÜST Parti 22. Gün Manisa Mebus Süleyman Turgut, YANLIŞSIZ Fırka İl Başkan Havari Özkan Satılmış, DOĞRU Parti Turgutlu İlçe Başkanı Serkan Çıban, DOĞRU Parti Turgutlu Kadın Kolları Başkanı Nevin Esas, YANLIŞSIZ Fırka Turgutlu Toyluk Kolları Başkanı Hamza Ateşli ve partili yöneticiler katıldı. – MANİSAShare: