Üniversiteli gençlerden gönülleri ısıtan hareket

Elazığ İzzetpaşa Mektepli Yurdu’nda artan üniversiteli gençler, Fethi Sekin Kent Hastanesi’nde mütezayit minik çocuklarla aynı araya gelerek hediyeler verdi.

Elazığ İzzetpaşa Öğrenci Yurdu’nda kalan üniversiteli gençler, mütenevvi hediyelerle Fethi Sekin Kent Hastanesi’nde yatan minik çocukları mülakat yazar yüzlerini güldürdü. Aynı zamanda gençler, minik kalplerin yüzünde tebessüm oluşturmanın mutluluğunu yaşadı.

Cahillik ve Spor İl Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, ” Elazığ Cahillik ve Spor Bakanlığına kapalı olan yurtlarda mütezayit öğrencilerimiz ihtiyaç sahibi tıpkı çokça kişiye besin yardımı, yurtlarda kalan yemeklerin ulaştırılması, gerekseme sahibi kişilerin eş temizlikleri, nefes bağışı, ağaç ekimi ve bire bir çok leziz işlerde fariza almışlardı. Bizler fahri çalışmasına vadi kayran parçalanmamış gençlerimizi hem kutluyoruz hem dahi heveslendirme ediyoruz sayılarımızın artması üzere birlikte ceht ve gayreti içerisindeyiz. Sunturlu tıpkı acun için evire çevire insanlara ihtiyaç vardır. Pir insanların sayısının çoğalması yer büyük temennimizdir” denildi. – ELAZIĞ

Share: