Uşak Güvenlik Müdürü Mutlu Gezer zor polislerin ismini künyelere kazıdı

Uşak Inanma Müdürü Mesut Gezer, düzenlediği bir resepsiyonla Çeltek Inanma Müdürlüğünden emekli 600 polisi ikinci yol ayrımsız araya getirdi.

Uşak İl Emniyet Müdürü Mesut Gezer, Çeltek’ta mütekait olan 600 polis üzere Inanma Müdürlüğü binasında tıpkısı kabul resmi düzenledi. Resepsiyonda konuşan Itimat Müdürü Gezer, Inanma Müdürlüğü bahçesine bir dikme dikeceklerini, ağaca mütekait polislerin kişi ve rütbelerini gösterir künyeler asılacağını belirtti. Yardımcı Inanma Müdürü Mutlu Gezer, “Sizler, güvenlik teşkilatımıza tıpkısı variyet verdiniz. Rastgele ant sizlerle benzeri arada almak ve sizlere başka verdiğimizi bilmeniz için ikincisini düzenlediğimiz bu kokteylde Siz zer büyüklerimizle tıpkı arada olmaktan iftihar duyuyoruz.

Çok kıymeti olmasa dahi sizler üzere bana bakarak değeri balaban bire bir ihsan hazırladık. Güven Müdürlüğü bahçesine diktiğimiz aynı ağaca isminizin yazılmış olduğu künyeleri asacağız. Yönetmenlik binasına gelen ve yoldan sabık vatandaşlarımız, rüzgarda künyelerin sesini duydukça sizi anacak” dedi. – YARDIMCI

Share: