Uşakspor’da teknik gök bilimi ve kadroya berkitme

Veriş günü Diyarbekir Spor ile oynayacağı karşılaşma ile lige sezona başlayacak olan Uşakspor, kadrosunu 3 yeni topçu ve 4 teknik adamla güçlendirdi.

Daha ilk 14 futbolcuya imza attıran Uşakspor Sportif Hizmetler A.Ş, Bucaspor, Galatasaray ve Başakşehir giyen güre milli sıhhatli bek Erek Şenel (19), Alman ve İngiliz ekiplerinde gestalt giyen kesici Meze Kahraman (25), elan önceki Sandıklıspor, Bodrumspor, Batman Yer Yağı, Soma Spor, Şehremaneti Derincespor ve Kuşadası Gençlikspor formaları giyen sol ayaklı orta vadi oyuncusu Mehmet Bağlı (29) ile anlaştığını duyurdu. Ayrıca ast yapıdan yetişen genç stoper Süleyman Emre Ödemiş ile dahi hevesli sözleşmeye imza atıldığı açıklandı.

Daha geçmiş Ustalık Direktör adına Bülent Akış ve Sportif Yönetmen yerine Recep Musannif ile anlaşan Kırmızı siyahlı dalavere beceri kadroyu kaleci antrenörü Şehmus Demir, atletik performans antrenörü Ahmet Izdırap, başarım çözümleme antrenörü Yenmiş Çağan ve 3 yıldır Uşakspor’da koruyucu çalıştırıcı yerine görev fail Ululuk Karakaş ile güçlendirdi. – UŞAK

Share: