Vestel’in Termonline projesi bergüzar kazandı

Türkiye Kalite Derneği (KalDer) İzmir Şubesi’nin düzenlediği Iye Bölgesi Yerel Kalite Ödülleri kapsamında Termonline projesiyle Vestel Alıcı Hizmetleri Ustalık Direktörlük Beyaz Zehir Pırtı Ekibi ödüle değer bulundu.

Vestel’den yapılan açıklamaya göre, KalDer İzmir Şubesi’nin bu yıl 22. el düzenlediği Ege Bölgesi Yerli Nitelik Ödülleri sahiplerini buldu.

“Yılın Kalburüstü Ekibi Ödülü” kapsamında Vestel Müşteri Hizmetleri Maharet Yönetmenlik Beyaz Zehir Kayıt Ekibi, teknisyenlerin alıcı evine gitmeden verileri inceleyerek arızayı ıslah etmek amacıyla yapacağı hal müdahalesinin bilinmesine ulama sağlayıcı Termonline projesi ile tunç ödüle layık görüldü.

Termonline, beyaz zehir pırtı eser grubunda başarım kontrolü amacıyla flama ölçümü yapabilen ve alınan alev verilerini içerisindeki GSM parça sayesinde faal marifet ile keder üzerinden usa vurma adına aktarabilen takdir ve aksaklık belirleme cihazı.

Cihazın web uzaklık yüzü, merkezdeki destek ekiplerinde bile bulunduğu amacıyla maşa verileri engin izlenerek teknisyenlere direkt beceri bindi sağlıyor. Izinli servisler bu sayede aksaklık çözümü amacıyla azrail evine henüz birkaç gidiyor. Teknisyenlerin daha acul, yenilikçi ve nitelikli hizmet vermesini sağlayan sistemle birlikte yüksek müşteri memnuniyeti sağlanıyor.

Hem almaç hem dahi müteharrik deneyimini ıslah etmek için müteharrik Vestel, ürettiği faziletkâr teknolojili ürünlerin birlikte müşterilerinin ve çalışanlarının daha iyi deneyim yaşaması üzere çalışmalarını sürdürüyor.

Çalışan bağlılığı ve kamera memnuniyeti amacıyla ayrımsız dikkat ve dikkatle çalışan şirket, “Vestel’le Olur Illet Olmasın?” anlayışıyla fark yaratan projeleri hayata geçiriyor.

Share: