WP APK sitesi indirgeek

Whatsapp üzerinden anlık mesajlaşma, iyi tanıdığınız kişilerle sohbet etmek için en yaygın uygulamadır.

Android için gerekli uygulama ve oyunları indirgeek.com’dan ücretsiz ve güvenli bir şekilde yüksek hızda, wp aero apk indirebilirsiniz.

İndirgeek‘den Android için anlık mesajlaşma uygulamalarını yüksek hızda ücretsiz ve güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.

Ayrıca indirgeek.com’dan gerekli oyunları yüksek hızda ücretsiz ve güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.

Uygulama Deposu İndirgeek

IndirGeek Android için oyunlar, uygulamalar, mesajlaşma uygulamaları ve diğer uygulamaları indirmek için en iyi yerdir. Eğlence ve eğitim gibi tüm ihtiyaçlar için geniş bir uygulama yelpazemiz var. Android telefonunuz için ihtiyacınız olan her şeyi sitemizde bulabilirsiniz.

Indirgeek.com, Android için gerekli olan uygulama ve oyunları telefonunuza indirebileceğiniz ve en iyi kalitede keyfini çıkarabileceğiniz bir sitedir.

IndiGeek’te ihtiyacınız olan tüm uygulamaları bulabilirsiniz. Bir mesajlaşma uygulaması, bir sosyal medya uygulaması veya telefonunuzda videoları HD olarak izlemenizi sağlayan bir uygulama isteyin, hepsine sahiptir. Ve ücretsiz olarak sunulan pek çok uygulama ile IndiGeek’ten daha iyi bir yer olamaz.

Günümüz mesajlaşma uygulamaları

Günümüzde anlık mesajlaşma uygulamalarını kullanmak bir trend haline geldi. En popüler mesajlaşma uygulaması Whatsapp’tır.

Whatsapp’ın yükselişiyle birlikte insanlar artık telefonları için alternatif uygulamalar arıyor. Facebook messenger ve Skype, Whatsapp’ın popüler alternatiflerinden bazılarıdır.

Akıllı telefonu olmayan kişiler, bilgisayarlarını internet üzerinden diğer kullanıcılara mesaj göndermek için kullanabilirler. AOL’s AIM veya Yahoo! gibi PC’nizde kullanabileceğiniz birçok ücretsiz mesajlaşma uygulaması mevcuttur. haberci

Android için en sevdiğiniz uygulamaları ve oyunları indirgeek.com adresinden indirebilirsiniz.

Indirgeek.com, Android için en iyi uygulama ve oyunların yalnızca en iyisini sunan güvenilir bir web sitesidir. Aradığınız mükemmel uygulamayı veya oyunu bulmak için kapsamlı veri tabanlarına göz atabilirsiniz.

Bu web sitesi, reklamsız, gizli maliyetsiz, uygulama içi satın alma ve veri sızıntısı olmadan %100 ücretsiz uygulamalar ve oyunlar sunar.

En popüler anlık mesajlaşma uygulaması Whatsapp, Android’de ücretsiz olarak kullanılabilir.

Whatsapp, 2014 yılında Facebook tarafından satın alındı ve uygulama hızla büyümeye devam ederek 1 milyardan fazla kullanıcıya ulaştı. Whatsapp, küçük işletme sahipleri ve pazarlamacılar için hedef kitleleriyle ilişkiler kurmak için her zaman harika bir platform olmuştur. 2018 itibariyle şirket, API’sini güncelleyeceğini duyurdu ve şimdiye kadar niyetleri iyi görünüyor.

Android kullanıcıları arasında popüler olan bir diğer anlık mesajlaşma uygulaması ise Telegram Messenger. Telegram Messenger, 2013 yılında Pavel Durov tarafından, kullanıcıların Viber veya Skype gibi diğer sohbet uygulamalarını kullanırken hükümet yetkililerinin izinsiz girişlerine karşı savunmasız olduğunu fark ettiğinde oluşturuldu. Her yıl belirli bir ücret ödemeniz gereken diğer mesajlaşma uygulamalarının aksine, Telegram messenger kısa mesaj, fotoğraf, dosya, sesli mesaj göndermeyi içeren ücretsiz hizmetler sunar ve bunların tümü yalnızca WiFi veya mobil veri bağlantısı üzerinden anında gerçekleşir.

Share: