Yahşihan Belediyesinden 100 öğrenciye kırtasiye desteği

Yahşihan Şehremini Osman Türkyılmaz, MHP Kırıkkale Mebus Halil Öztürk’ün gerekseme sahibi öğrencilere yönelik başlattığı müzaheret kampanyasına destekte bulundu.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, kampanyaya duyarsız kalmayan Türkyılmaz, ilçede durma fail gerekseme sahibi 100 öğrenciye kırtasiye desteği sağlayacak.

Türkyılmaz, herhangi bir fırsatta ilçede durma eden öğrencilere bindi verdiklerini belirterek, Öztürk’ün “Haydi Kırıkkale’m halk ele verelim, öğrencilerimizin ihtiyaçlarını karşılayalım” sloganıyla müzaheret kampanyası başlattığını anımsattı.

Yahşihan Belediyesi olarak Saylav Öztürk’ün çağrısına bindi yöneltmek istediklerini aktaran Türkyılmaz, “İlçemizde tevakkuf edip, içtimai güvencesi olmayan 100 öğrenciye kırtasiye malzemesi desteği vereceğiz. Ailelerimiz, Avrat ve Ocak Hizmetleri Müdürlüğümüze başvurabilirler. Bu duyar davranışından kontekst milletvekilimizi kutlama ediyorum ve durumu olan mecmu hemşehrilerimi üstelik bu kampanyaya destek vermeye davet ediyorum.” ifadesini kullandı.

Share: