YANLIŞSIZ PARTİ’Lİ YAZICI HADDINDEN FAZLA ÜZGÜNÜZ

SELIM Öğür Genel Başkan Yardımcısı Hayati Muharrir, Bartın’ın Amasra ilçesinde 40 işçinin hayatını kaybettiği eroin faciasıyla ilişik, Olaydan etraf çok üzgünüz. Vefat eden kardeşlerimize Allah’tan yağmur diliyorum. Yakınlarının ve bilcümle milletimizin başı esen olsun. Yaralılarımıza dahi acil onma diliyorum dedi.

SELIM Parti Genel Başbuğ Yardımcısı Muharrir, Isparta’daki izlence kapsamında otelde gazetecilerle bire bir araya geldi. Toplantıya DOĞRU Parti MKYK üyeleri, milletvekilleri, belediye başkanları, devlet ve şehremaneti divan üyeleri, partililer katıldı. DÜRÜST Parti İl Başkanı Osman Zabun, maden faciasında hayatını kaybeden madencilere Allah’tan yağmur, yaralılara şifa dilediğinde bulundu.

DOĞRU Öğür Umumi Komutan Yardımcısı Müellif ise ülke genelini kapsayacak şekilde planlanan ‘2023’e Doğru Site Buluşmaları’ programının şiddetli görüngü nedeniyle ertelendiğini belirterek, Olaydan muhit haddinden fazla üzgünüz. Ölüm eden kardeşlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Yakınlarının ve tamlık milletimizin başı iyi olsun. Yaralılarımıza de ivedili iflah diliyorum. Cumhurbaşkanı’mızın bile bugün Diyarbakır programı vardı ve tahrip ederek Bartın’a gitti. Tığ de programımızı bozma ederek tekmil dikkatimizi oraya vereceğiz diyerek konuştu.

Aileye ehemmiyet veren siyasi parti olduklarını vurgulayan Müellif, Atom Çekirdeği aile, hepimizin üzerine titrediği, duyarlık gösterdiği yeryüzü asıl ilkedir. Bire Bir bile politik ailemiz var. Onun ismi birlikte AK Öğür. Özelimizde yoz dünyamızda dikkat gösterdiğimiz ailemizde gösterdiğimiz hassaslık ne ise bu bina altında birbirimize alın ilişkilerimizde değer biçerken, eksiksiz kurarken nasıl töre bilimi kurallara uymak zorundayız. Aynı iri ailemiz daha var, Türkiye Cumhuriyeti. Biz siyasi rekabeti hiçbir zaman değerler konusunda yapmadık. Değerler hepimizin. Öncü, vatan hepimizin. Devletimiz, Türkiye Cumhuriyeti’miz ve tığ 85 milyon Türkiye Cumhuriyet vatandaşının katılmış ismi tek millettir dedi.

Dirimsel Muharrir, elan sonra Isparta Belediye Başkanlığı’nı görüşme edip, kentten ayrıldı.

Share: