Yeniden Bolluk Partisi Genel Başkanı Erbakan: “Erbakan hocamızın Milli Düşün bereketini her an yaşıyoruz”

Baştan Bolluk Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, Erbakan hocanın Milli Düşünce bereketini her an yaşadıklarını belirterek “Erbakan hocamız, rahmetlik liderimiz halen daha vefatından bilahare fariza başında. Milli Düşünüm Harekatı içerisinde sıfır, Milli Görüşe seçme bağı sıfır insanların rüyasına giriyor ve o rüyalarda açık açık Yeniden Zenginlik’a gideceksin, orada çalışacaksın diyerek onları bize yönlendiriyor” dedi.

Elazığ’bile Baştan Bol Bolamat Partisi’nin 2. Görgüsüz Kongresi yapıldı. Tıpkı otelde gerçekleşen kongreye Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan katıldı. Erbakan burada partililere seslendi. Erbakan, konuşmasında ” Davamızın bereketini, Cenabıhak’ın yardımını, Erbakan hocamızın, Milli Düşün bereketini partimizi kurduğumuz geçmiş günden itibaren giderek yaşıyoruz. Erbakan, hocamız, rahmetli liderimiz halen henüz vefatından sonraları fariza başında. Milli Düşün harekatı içerisinde sıfır, Milli Fikir’e gelişigüzel büyü sıfır insanların rüyasına giriyor ve o rüyalarda açık açık Yeniden Refah’a gideceksin, orada çalışacaksın diyerek onları bize yönlendiriyor. Antalya’bile, İstanbul’de Elazığ’birlikte Konya’birlikte, Türkiye’nin dört bir birlikte bu örnekleri görüyoruz. Erbakan hocamız vefatından sonra halen henüz hareket başında. Bu bereketle, ihlasla, yürekten Cenabı Tanrı’ın sebebiyle, davamızın bereketiyle fedakar sorun erlerinin yokluklara, imkansızlıklara karşın gösterdiğiniz çabalarla bir numara nazik şahlanışımızı 17 Kasım’bile Ankara’da 1. Kongremizde gerçekleştirdik. Birçokları üzere sürpriz olan bu iki şişman şahlanışın konusunda üçüncü şişman şahlanışımızı, 2023 seçimlerinde yapacağız. Sandıkları patlatacağız. Milli Görüşü, Yeniden Bolluk’a, iktidara taşıyacağız. Cenabıhak, Erbakan hocamızın gösterdiği hedeflere, ikinci 40 yılda Yeniden Bolluk Partisi adına ulaşmayı yıldız etsin” diye konuştu.

Halkla telaki programlarına uzaklık vermeden devam edeceklerini kaydeden Erbakan, “Mazi, evvelki dönüş ve 3 günlük İstanbul programı yaptık. İstanbul’un 39 ilçesinde 70’in üstünde MKYK üyesi ve 10 çıngı umumi başkan yardımcısının de katılımıyla bilcümle İstanbul teşkilatlarımızın dahi katılımıyla İstanbul’un 39 ilçesinde tarama programlarını yaptık. Çok enerjik programlar oldu. Yasakçı mitingler yaptık. Mahalle temsilciliklerinin açılışlarını yaptık ve demincek dahi koştuk Elazığ’a geldik. Burada mülk kongremizi yapıyoruz. önümüzdeki hafta Şanlıurfa ve Diyarbakır’üstelik halkla telaki programları, ondan sonraki hafta Konya ve Antalya’üstelik halkla mülakat programları yapacağız. Esasen bütün MKYK üyeleri, genel minval heyeti ile alay malay tabiri caizse benzeri tarh yaparak bu programları yapacağız” diyerek konuştu. – ELAZIĞ

Share: