Boluspor, Tuzlaspor maçı hazırlıklarını sürdürdü

Spor Popo 1. Grup takımlarından Boluspor, milli aranın arkası sıra oynayacağı Tuzlaspor maçı hazırlıklarına devam etti.

Kulübün Karaçayır Mahallesi’nde mevcut tesislerdeki antrenmana koşuyla başlayan futbolcular, daha sonraları 5’e 2 külliyen selp ve amerikan bar çalışması yaptı.

Teknik direktör Sait Karafırtınalar koordinesinde gerçekleştirilen alıştırma yarı sahada koşa kermen maçın arkası sıra sona erdi.

Antrenman öncesinde gazetecilere açıklamada kâin Boluspor’un kaptanı Gökhan Karadeniz, ligin evvel haftalarının kendileri üzere çok iyice geçtiğini söyledi.

Ligin başında bol rakiplerle oynadıklarını dile getiren Karadeniz, “Bizim amacıyla evvel 5 hafta kıtipiyoz çokça iyi geçti. Bando yerine pir benzeri uzlaşma yakaladık. Eskimemiş bir takımız. Çokça eskimemiş transfer geldi. Sabık seneden mütezayit az sayıda kişiyiz. İnşallah bundan sonraki haftalarda birlikte devamı sağlık.” diyerek konuştu.

Gökhan Karadeniz, geçen sezon Boluspor’a transfer olurken şampiyona amacı ile geldiğini belirterek, “Amacım Bolu’yu böke yapıp tıpkısı arka lige çıkartmak. Dediğim kabil şehirle de kanımız uyuştu. Geçekten çok sevdim. Elan geçmiş ayrıksı takımlarda oynarken birlikte kandırmak istediğim tıpkı kulüptü bura. Mir namına, fiziksel olarak gelişigüzel şeyimle buradayım. Bu takımın şampiyonluğu amacıyla elimden hangi geliyorsa yapacağım inşallah.” ifadesini kullandı.

Bay sabık hafta ile milli takım arasının sıkışık gelmesinin kendileri açısından çok evire çevire olduğunu dahi anlatan Karadeniz, “Bu vuzuh bizim üzere domuzuna benzeri müddet oldu say anlamında. Haddinden Fazla dahi ongun geçirdiğimizi düşünüyorum. İyi ayrımsız şekilde çalıştık. Tuzlaspor maçına çok ferah bire bir şekilde hazırlanıp çıkacağız inşallah.” şeklinde görüş belirtti.Share: