Osmaniye’de Kitap Fuarı’na ağır sıklet bağ

Osmaniye’de Tezkere Fuarı’na kısık bağ

Osmaniye Belediyesi tarafından bu sene 6’ncısı düzenlenen Kitap Fuarı 10 gün boyunca berrak kalacak

OSMANİYE – Osmaniye Belediyesi yoluyla bu sene 6’ncısı düzenlenen Pusula Fuarı vatandaşların kısık ilgisiyle karşılandı. Binlerce vatandaşın konuşma ettiği fuarda kitap almak isteyenler stantlarda dokunaklı oluşturdu.

Osmaniye Belediyesi’nin eş sahipliğinde ‘7’den 70’e okuyoruz’ sloganıyla 6’ncısı planlı Betik Fuarı Cuma Namazı haset ziyaretçilerine kapılarını açtı. Konuşma programları ile birlikte çocuklara özel programların birlikte düzenlendiği fuarda, onlarca yazar ve binlerce pusula okuyucularıyla buluştu. Masal Park Yeri yanı sıra 3 bin 400 metrekarelik sadık alanda 10 aktarılma boyunca 09.00-20.00 saatleri ortada kitapseverlere yıldızlı olacak olan fuara vatandaşlarda bunaltıcı demet gösterdi. Binlerce vatandaşın mülakat ettiği fuarda betik almak isteyenler stantlarda yoğun oluşturdu.

Kütüphanelerinde nakıs olan kitapları fuarda ferah ferah bulduklarını söyleyen kitapseverler, “Osmaniye Belediyesi marifetiyle planlı kitap fuarını görüşme etmeye geldik. Kitaplığımızda nakıs olan kâh kitaplar vardı. Yayınlar o aşkın ki istediğimiz cemi kitapları bulabilme imkanına topluluk oluyoruz. Bu kadar canlı beklemiyorduk. Epey bati tıpkı rabıta var. Bütün tezkere ahzetmek amacıyla burada” dediler.

Share: