SELIM Parti’li Kavuncu, İsveç’teki Kur’an yakma eylemine reaksiyon gösterdi Açıklaması

DOĞRU Öğür Çorum Saylav Erol Kavuncu, İsveç’te Kur’an-ı Verimli yakma eylemine aksülamel göstererek, “Bu yabani provokasyonla Batı’nın gerçek yüzü ayrımsız yol elan bilcümle çıplaklığıyla deklare olmuştur.” dedi.

Kavuncu, Meclis’te düzenlediği basın toplantısında, koçbaşı namına yıldırı hamisi İsveç’i kullanan emperyal odakların Kur’an-ı Alicenap acıtmak üzere cife ve adi aynı eylemi gerçekleştirmekten çekinmediklerini söyledi.

İsveç’teki eylemin Türk Büyükelçiliği uğrunda yapılarak hem dini hem milli bire bir iş haline dönüştürülmek istendiğini anlatım fail Kavuncu, “Daha Çok prangalarından kurtulan Türkiye, dosta büzük, düşmana kaçınmak salan toptan benzeri aktördür. Türkiye bundan sonra baziçe kuran, kurulan hep oyunları, tuzakları bozan dallı güllü bir ülkenin adıdır. Hamdolsun.” diye niteleyerek konuştu.

Sömürgeci Batı’nın, ne maskeyi takarak hangi kadar gizlenmeye çalışırsa çalışsın, “eş hakları, lahut değer, tırsmak ve tolerans” ifadeleriyle çabucak zat gibileri kast ettiğini belirten Kavuncu, “Bu vahşi provokasyonla Batı’nın gerçeklik yüzü ayrımsız yol elan hep çıplaklığıyla deklare olmuştur. Bu İslam ve adamlık düşmanlarının, bu garip mekruh eylemlerine cebin söylenecek son söz, Makro Allah’ın Kur’an-ı Bonkör Mürtefi İmran’da buyurdukları üzere ‘kininizde boğulun’, ‘öfkenizden geberin’ olacaktır.” değerlendirmesinde bulundu.

Share: