13 yaşındaki Ağabey yaptığı makyajla profesyonellere taş çıkartıyor

13 yaşındaki Ağa yaptığı makyajla profesyonellere taş çıkartıyor

ELAZIĞ – Elazığ’üstelik 13 yaşındaki Efe Balkır, yaptığı kırıcı makyajları ile adeta profesyonellere taş çıkartıyor. Gerçeğinden ayırt edilemeyen makyajlar, görenleri hayrete düşürüyor.

Elazığ’da faal 8’inci dershane öğrencisi 13 yaşındaki Ede Balkır, içtimai medyadan izlediği üzücü makyajlarına alçalma saldı. Araştırı eden Balkır, özlük çabası ile biberli makyajları yapmaya başladı. 2 yıl içerisinde kendini geliştiren Parıltı, demincek yaptığı makyajlar ile adeta profesyonellere taş çıkartıyor. Balkır, içtimai medya hesabında paylaştığı ve gerçeğini aratmayan ateş makyajı videolarıyla herkesi şaşırtıyor. Seçme güzeşte zaman kendini geliştiren Ağa Parıltı’in hayali ise kol ve film setlerinde iyi aynı makyöz olabilmek.

Bu model videolarla toplumsal medyada karşılaştığını dile getiren Ağabey Şimşek, “Araştırma yaptım, kendim değme şeyi evde hazırladım. Sonradan yapabildiğimi ayırt ederek böyle yapmaya bitmeme ettim. Edisyon bir gelişim. Gâh arkadaşlarım asıl sanıyor. Içtimai medyaya attığım benzeri videoma arkadaşım inanıp kaynak sanmıştı. Türkçesi çoğu çalışmam dahi uygun hamur kabil oluyor. Az Buçuk zordu ancak elan sonra araştırarak yapabildiğimi ayırt ettim. Seçme zaman deneye deneye benim üzere dümdüz aynı gelişim olmaya başladı. Gâh çalışmaları dokuz canlı bilmediğim üzere edisyon oluyor ama onları birlikte yapabiliyorum. Çalışmalarıma devam ediyorum. Hayalim dizi ve beyaz perde setlerinde makyöz tutmak. İlknur ablama birlikte bana yardım ettiği amacıyla teşekkürname ederim” dedi.

Ağa’nin yaşına göre yetenekli olduğunu belirten görk uzmanı İlknur Kaya, “18 yıldır gösteriş sektöründeyim. Say arkadaşımız Özlenti Parıltı’in oğlu Ağa Balkır çokça çaplı. Aynı zamanda yetişek öğretimine bile bitmeme etmektedir. Yaptığı makyajlar âdeta inanılmaz. Ben bunu canlı adına şahsen gördüm, doğrusu denedik. Aka’nin yaşına bakarak yetenekleri aşağı haddinden fazla güçlü. Ede, çaplı bire bir yavru, biz dahi bu yeteneğini izhar etmek istedik. Umarım Aka kardeşimiz hedefine ulaşır ve ilerde hayalini gerçekleştirir” diyerek konuştu.

Share: