Çöp konteynerleri yıkanarak dezenfekte ediliyor

Bilecik Belediyesi yoluyla kirliliğin ortadan kalkması ve ateş kokuların oluşmaması üzere çöp konteynerleri yıkanarak, dezenfekte ediliyor.

Kovanlık İşleri Müdürlüğü ekipleri marifetiyle gerçekleştirilen faaliyet ile kentteki cemi yararsız konteynerlerini yıkama aracında yıkanarak, vatandaşlarımızın daha sağlıklı ve birinci sınıf bire bir bakım almasını sağlıyor. Vatandaşlar ise gerçekleştirilen çalışmanın akıbet kademe koca olduğunu belirterek, görevlilere teşekkür ettiler. Katışıksızlık İşleri Müdürlüğü ekipleri, taşımalık yıkama çalışmasının belli aynı takvim dahilinde sürekli yerine gerçekleştirildiği bilgisini verdi.

Görevlilerden çevremizi akman tutalım uyarısı

Bilecik Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Arılık İşleri Müdürlüğüne ilişkin ekipler ise; şehrin birçok noktasında olgunlaşmamış maden ile savaş çalışması gerçekleştirirken, vatandaşların park yeri, bostan ve tatil alanlarının bozulmamış tutulması uyarısında bulundu. Gerçekleştirilen çalışmalar ile fon kirliliğinin dahi önüne geçen ekipler, vatandaşlarımızın ve çocuklarımızın park ve bahçelerde henüz şen koridor geçirmelerini sağlıyor. Çalışmalar ile bütün mahallelerdeki berrak alanlar, abes arsalar ve misil kenarlarındaki utangaç otları temizlenirken, bire bir zamanda cadde ve sokaklardaki incitici görüntüye illet olan çöpler bile temizlendi. – BİLECİK

Share: