İl Başkanı Yıldırım Gölpazarı’nda 2023 seçimlerini ele aldı

DÜRÜST Fırka İl Başkanı Serkan Yıldırım, Gölpazarı kaymakamlık teşkilatını ziyaretinde, 2023 seçimleri üzere ciddi eylem planları üzerinde çalıştıklarını dile getirerek, “Parçalanmamış teşkilatımızla sahada olacağız” dedi.

AK Parti Bilecik İl Başkanı Serkan Sebep, kaza ziyaretleri çerçevesinde Gölpazarı’nda muhtelif temaslarda bulundu. Başkan Saika’a İl Genel Divan Başkanı Osman Yılmayan, Gölpazarı Belediye Reisi Hayri Suer, AK Öğür İl Teşkilat Başkanı Servet Yılmayan zevcelik etti.

Ziyaretlerde önce namına dava arkadaşları ile benzeri araya gelen Başbuğ Yıldırım, teşkilat buluşmalarının önemine değindi. Hile olarak liyakatli işlemler yaptıklarını tamlayan Saika, “2023 seçimleri üzere ciddi gösteri planları üzerinde çalışıyoruz. Bu çerçevede mecmu teşkilatımızla sahada olacağız” ifadelerine düzlük verdi.

“Sorunları halletmek üzere varız”

Ardından Gölpazarı mahalle ve muhtarları ile ayrımsız araya gelen Başkan Yıldırım, yapmış oldukları görev ve yüklenmiş oldukları ağırbaşlılık itibariyle hep muhtarlara müteşekkir olduğunu belirtti. Komutan Saika konuşmasına şu sözlerle devam etti, “Hakikaten gecesini gündüzüne katan bu milletin derdi ile dertlenen ve tek gayesi milletimizin dertlerini fora etmek olan tıpkı liderimiz var. Siz muhtarlarımızın gerçekleşmesini istedikleri kusurlu yetersizlik ne varsa onları konuşmaya geldik. Bizler sorunları fora etmek üzere varız.”

Ziyaretlerini tümleç İl Başkanı Yıldırım, Gölpazarlı yurttaş ve esnafla hasbıhal etmesinin peşi sıra ilçeden ayrıldı. – BİLECİK

Share: