Giresun haberi… Giresun Şehremini Şenlikoğlu, 3,5 yıllık görev süresini değerlendirdi

Giresun Belediye Reisi Aytekin Şenlikoğlu, 3,5 almanak görev süresini değerlendirdi.

Şenlikoğlu, Kale toplumsal tesislerinde düzenlediği matbuat toplantısında, vaat ettiği eksiksiz projeleri şehre kazandırmak üzere geceli gündüzlü çalışmaya bitmeme ettiklerini söyledi.

Şehre kazandırdıkları projelerin bugünkü değerinin tıpkı milyarın üstünde olduğuna vurgu özne Şenlikoğlu,”Iyicene şehrimiz Giresun’umuzda bulunmaz vatandaşlarımızın hizmetkarı olduk, gururluyuz ve az çok mutluyuz. Halkımıza hesap vermeyi namus borcu adına bilmiş oluyoruz.” dedi.

Şenlikoğlu, Giresun halkına verdikleri sözlerin şişman bölümünü namına getirdiklerini aktararak, şöyle konuştu:

“Biz şehrimizde Şehremaneti Başkanlığına namzet olduğumuzda vatandaşımıza bu projeleri yapacağımızı vadettik ve onların takdiri ile zaman karşınızda bu sunturlu Giresun’un belediye reisi olarak bulunuyorum. Bizleri bu göreve layık gören vatandaşlarımıza verdiğimiz sözlerin büyük bölümünü geride bıraktığımız 3,5 yılda hizmete sunduk. Vadettiğimiz ve artan projelerimizin hepsini Ankara ile birlikte mümasil alışveriş kurarak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın, ilişkin bakanlarımızın ve milletvekillerimizin desteği ile ilerliyoruz.”

Share: