Gülüç Kavim Bahçesi 2024’e tamalanacak

AK Parti Kdz. Ereğli kaza teşkilatı aracılığıyla gerçekleştirilen “2023’e akilane şehir buluşmaları” programına katılan DOĞRU Parti Sakarya Saylav Recep Uncuoğlu, Gülüç Şehremini Gökhan M. Demirtaş’ı makamında konuşma etti.

SELIM Tümen Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, YANLIŞSIZ Fırka Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Av. Temizlik Bozkurt, İl Genel Sedir Başkanı Nejdet Karaveli ve el umumi divan üyeleri ile gelişigüzel “2023’e makul şehir buluşmaları” programı çerçevesinde Gülüç Belediye Reisi Gökhan M. Demirtaş’ı makamında ziyaret etti.

Gülüç Belediyesi’nin yaptığı hizmetlerle DOĞRU Öğür’nin hizmetleri ile öne çıkan tıpkı uray olduğunu anlatım eden AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, Belediye Reisi gökhan Mustafa Demirtaş’ı tebrik kartı etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade fail gülüç Şehremini Gökhan M. Demirtaş ise hedeflerinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı 2023 yılında yeniden yüksek tıpkı düşünce oranı ile reisicumhur düzenlemek olduğunu söyledi. Başkan Demirtaş konuşmasında yaptığı icraat karşı da bilgiler vererek “Gülüç’te sahilimiz yoktu. Gröeve geldikten sonra kenar projemizin geçmiş etabını hayata geçirdik. Elan sonraları bile ikinci, etabını ve iki ayrı kafeteryamızı yaptık. Demincek toplumsal tesisilerimizde gençlerimiz, yaşlılarımız gelip iyice mesafe geçiriyorlar. Türkiye’de bir evvel olarak kano kulübümüz kurduk. Burada hem ulusal hemde uluslararası kano kürek yarışları yapılacak. Benzeri zamanda bölgemizdeki gençlerimize kano kürek kulübünde spora yönlendireceğiz. 22 dönüm benzeri alana Ulus Bahçemizi yapıyoruz. Taş duvarlarını, barbekülerini, kamelyalarını yaptık. Projemiz bir sene içerisinde tamam olacak. Sağolsunlar bakanlıklarımız projemize bindi veriyorlar. Bununn kadar farklı haddinden fazla projemizi hayata geçirdik ve hayata geçirmeyede bitmeme ediyoruz” dedi.

DÜRÜST Tümen teşkilatları ve milletvekilleri ile harmoni içerisinde çalışıp istedikleri destekleri aldıklarını tabir eden Demirtaş, 2023 seçimlerinde reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan’ı yeryüzü erdemli oyla baştan Reisicumhur düzenlemek için canla başla çalışacaklarını söyledi. – ZONGULDAK

Share: