Küresel Marketing Summit’a kalın kafalı sayım başladı

Küresel Marketing Summit, 3D Virtual Reality Online olarak 4 çevrim boyunca dünyanın eke pazarlama guruları, aksiyon dünyasının etken liderleri ve esin veren adlı isimleri benzeri araya getirecek.

Turkcell sponsorluğunda, 18-21 Ilk Teşrin tarihlerinde düzenlenecek Global Marketing Summit 2022 bu yıl 200’den çok dil cambazı ve 90 celse ile gerçekleşiyor. Zirve’nin ana teması ‘Pazarlama 5.0, Sürdürülebilir İş’ olurken, zirvenin bugüne büyüklüğünde ülkemizde işlenmiş degaje kapsamlı ve peş düzem katılımlı arsıulusal kucak olduğu belirtildi.

KREA M.I.C.E. vasıtasıyla gerçekleştirilen zirvenin sabık sene 6 kıta, 143 ülkeden, elli binden çok kişi izledi. Zirvenin “Saygınlık Konuşmacısı”, geçtiğimiz yıl olduğu gibi, pazarlama dünyasının önde mevrut isimlerinden, 80’den fazla çok satan kitabın yazarı, Northwestern Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Philip Kotler namına açıklandı.

Zirvede; domestik ve yabancı konuşmacılar Pazarlama 5.0 İnsan üzere Pazarlama ve Sürdürülebilir İş temasını ele alacak. Zirvede yer düzlük bilcümle konuşmacılar globalmarketingsummit.org adresinden incelenebilecek.

İlk dört haset 3D Virtual Reality Online, 21 Ilk Teşrin 2022’bile ise ayrıca, İstanbul’da liderlerin katılımı ile yüz yüze gerçekleşecek olan zirveye Türkiye’den dahi önde mevrut CEO’lar, Yönetim Kurulu Başkanları, Üst Düzem Yöneticiler, Pazarlama Sektörü liderleri, CMO’lar, çağ çalışan ve paydaşları, akademisyenler ve düşün önderleri katılıyor. Arsıulusal uyanıklık, liderlerden liderlere süzük bilgiler ile liderlerden yaşanmış muvaffakiyet hikayeleri ve ati öngörülerinin buluştuğu zirvede, mütebeddil konuşu, sosyolojik, psikolojik koşulların pazarlamaya etkileri değerlendirilecek. Marketing 5.0, pazarlama dünyasının geleceği, bakir normalde kritik başarı faktörleri, trendler, “Lovemark” olmanın yeni kuralları, pazarlama liderlerinin ve ajans profesyonellerinin “yıpranmamış haddizatında” değişen rolü, müşterilerin satın alma kararlarının değişimi, sayısal gelecekte yetiştirici ayraç olma, metaverse, nöromarketing, kurumsal selamet ve sürdürülebilirlik kabilinden birçok kilit konuya vadi verilecek olan zirvede, pazarlamada oyunun eskimemiş kuralları belirlenecek. – İSTANBUL

Share: