MHP Genel Başkanı Bahçeli: “Kılıçdaroğlu bateri sen üstelik, tokmak başkasında, evvel namzet ol, sonra pozisyon”

Ulusalcı Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Izzet Bahçeli, “Korkaklar Türkiye’yi taşa tutanlardır. Korkaklar terör örgütlerinin, yayılmacı tertipçilerin arkasına saklananlardır. Sayın Kılıçdaroğlu davul sen birlikte, tokmak başkasında, ilk namzet ol, bilahare yer” dedi.

MHP önder Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuştu.

13 Teşrinisani’da Elazığ’birlikte miting gerçekleştireceklerini belirten Bahçeli, “20 Teşrinisani 2022 tarihinde dahi Samsun Mitingimizi Cıvıl Cıvıl, Giresun, Sinop ve Kastamonu toprak teşkilatlarımızın dört başı bayındır iştirakleriyle gerçekleştireceğiz. Yılmamızı gözleyenler, vazgeçmemizi düşleyenler güvenli olunuz ki, emeğin yerde kalmayacağını, çalışmanın millet nezdindeki mükafatını kesinlikle görüp yaşayacaklardır” açıklamasında bulundu.

“Kılıçdaroğlu, TOGG’un sıra üretimi 2023 yılında başlıyor, siparişini yüklemek için birlikte haydi şimdiden kuyruğa gir”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Umumi Başkanı Eksiksizlik Kılıçdaroğlu’nun “araba üretiyoruz dediler. Hani nerede? Milleti kandırıyorlar” sözlerini hatırlatan Bahçeli, “Allah’a haddinden fazla şükür gözlerimizle 29 Ekim 2022 tarihinde Bursa Gemlik’te gördük ve şahit olduk. Sayın Kılıçdaroğlu, sana biberli ayrımsız fen vereyim, TOGG’un sıra üretimi 2023 yılında başlıyor, buna şimdiden amade ol, siparişini isnat etmek için de hadi şimdiden kuyruğa gir. İlk yerel ve milli elektrikli araba olan TOGG’un banttan inzal törenine katılarak kuma sevinci paylaştık, bundan birlikte iftihar ettik” diye konuştu.

“Kılıçdaroğlu parlak beyinleri uzaklarda, John’üstelik, Hans’ta, onda bunda değil, Ahmet’te uzaklık, Mehmet’te aleniyet”

Kılıçdaroğlu’nun BENDE gezisine ilgili mütekellim Bahçeli, “ESIR’birlikte ve bazen Avrupa ülkelerinde temiz us seçmek için gezip tozarken, bu beyinlerle Cumhuriyet’in ikinci yüzyılını konuşacağım derken, tertemiz zekalarıyla, bayağı volkan ağzı kabil fışkıran bellek ve bilgelik mahmul beyinleriyle vatan evlatları Gemlik’te harikalar oluşturmuşlar, hayranlık uyandıran işlemler çıkarmışlar. Kılıçdaroğlu parlak beyinleri uzaklarda, John’dahi, Hans’ta, onda bunda değil, Ahmet’te ara, Mehmet’te aleniyet, yabancısı olduğun Türk milletinde duruluk ve katiyen bulacağını dahi kafandan tart” şeklinde konuştu.

“Kılıçdaroğlu davul sen üstelik, tokmak başkasında, evvel namzet ol, bilahare pozisyon”

MHP lideri Bahçeli, Kılıçdaroğlu’nun “Erdoğan benim namzet olmamdan haddinden fazla korkuyor” sözlerini hatırlatarak, “Korkaklar milli başarıları gölgelemek üzere sıraya girenlerdir. Korkaklar Türkiye’yi taşa tutanlardır. Korkaklar terör örgütlerinin, yayılmacı tertipçilerin arkasına saklananlardır. Sayın Kılıçdaroğlu davul sen birlikte, tokmak başkasında, önce namzet ol, sonra konum. Peşi Sıra dahi siyasetinde milli ve ahlaklı olmaya çalış” ifadelerini kullandı.

“Burak Haktanır’ın cesareti ve dik duruşu birlikte doğrusu alkışlanacak düzeydedir”

Boğaziçi Film Festivali’nde yaşananlara ilişkin ise Bahçeli şunları söyledi:

“Sanki ayrımsız film yönetmeninin, aranje bir bağış töreninde, PKK havarisi, yıldırı heveslisi Tabipler Birliği Başkanı üzere, “hepten hazar dedi diye hapse attılar” sözü ve aldığı kalıntı ödülü bahis konusu yarıcı şahsa ithaf etmesi da alçalma ittifakının sası ana fikri, esas eğilimidir. Terörizme, ihanete, melanete, rezalete sulh diyenler, barışın yegane düşmanıdır. Bu tiplerin barış, hak, demokratlık ve hürriyet çıkışları Türkiye’ye kurulmuş bire bir nevi bombalı tuzaktır. Buna eşit doğrudan yana kurum alan, Türk Silahlı Kuvvetleri’mize iftira atıldığını haykıran, bu suretle milletimizin takdirini toplayan soy sanatçımız Burak Haktanır’ın cesareti ve sert duruşu da hakikaten alkışlanacak düzeydedir ve kendisini kutlulamak, helal olsun buyurmak boynumuzun borcudur.” – ANKARA

Share: