Sakarya spor: Sakarya Voleybol’da kasıt Selatin Ligi’ne fazlalaşmak

Voleybol Kadınlar 1. Ligi ekiplerinden Sakarya Uçan Top’un kulüp başkanı Ömer Bektaş, ferah hazırlık dönemi geçirdiklerini, inşallah bu çalışmaların mükafatını mevsim böylelikle önce play-off, sonradan Sultanlar Ligi namına almak istediklerini bildirdi.

Bektaş, yaptığı kayıtlı açıklamada, Uçan Top Kadınlar 1. Ligi’nde bu hafta sonu bakımından 2022-2023 sezonunun başlayacağını anımsattı.

Aralıksız sürdürdükleri çalışmaların devam ettiğini nâkil Bektaş, “Teknik ekibimiz ve oyuncularımızla gani hazırlık dönemi geçirdik. İnşallah bu çalışmalarımızın mükafatı, mevsim böylecene hedefimiz olan önce play-off, ardından Sultanlar Ligi olarak taçlanır. Rekabetin üst seviyede olacağı bu sezonda mücadele fail eksiksiz takımlarımız aynı murat doğrultusunda ilerlerken, temennim 2022-2023 sezonunun fair-play çerçevesinde gidiş zevkinin erdemli olduğu, rekabetin kayran içerisinde kalarak kazasız belasız sakatlıksız mevsim geçirmektir. Tamlık takımlara başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Bektaş, takıma destek veren başta Sakarya Büyükşehir Şehremini Ekrem Yetişkin koyulmak üzere Ilbay Çetin Oktay Yaya Kaldırımı, SELIM Parti Sakarya Mebus Çiğdem Erdoğan Atabek, CHP Ekip Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Sakarya Tecim ve Uran Odası (SATSO) Umumi Heyet Başkanı Akgün Altuğ, Belediye Başkanları İsmail Gündoğdu, Fevzi Kılıç, Bahtiyar Işıksu, İsmail Karakullukçu, Yürek Övün, Özcan Dikkat, Turgut Babaoğlu, Kasıt Kefli, Ahmet Acar ve Koray Oktay Özten ile hile kuruluna teşekkür etti.

Share: