Teknesinde yüzlerce kadınla alay malay faal Dan Bilzerian, kadınları etkilemenin sırrını verdi: Reddedilmeye alışın

Instagram’da 3,5 milyona andıran takipçisi bulunan ve dünyanın temas yerinden insanın tanıdığı ünlü fenomen Dan Bilzerian teknesinde yüzlerce kadınla birlikte yaşıyor. Hayatı birçok âdem eliyle kıskanılan Dan Bilzerian nasıl bu kadar kadınla aynı arada olabildiğine dair candan itiraflarda bulundu.

ERKEKLERE İŞİN SIRRINI VERDİ

Kadınlara şen yaklaşmanın ehliyetli olacağını tamlayan Bilzerian, “Bence hariç çıkıp tıpkısı grup kıza gidip onlara ‘Ah, bence haddinden fazla güzelsiniz, size bir şarap ısmarlayabilir miyim?’ gibi yaklaşmamak lüzumlu. Hemen onlara yaklaşıp onlarla bahsetmek, hoşbeş etmek ve konuşurken rahat atılmak yeterli” dedi.

“REDDEDİLMEYE ALIŞIN”

Adlı fenomen sözlerine şöyle bitmeme etti: “Bu, kulağa macerasız gelse bile canlı erkeklerin çoğu üzere baskı. Yalnız git onlarla pozisyon, buna alış, reddedilmeye bile alış. Bu benim amacıyla şişman bire bir şeydi. Fakat reddedilmeyi kafaya takmayı bıraktığımda bir engeli atladığımı hissettim.”

“EGO BIRLIKTE ÜNİVERSİTE ZAMANI ÖYLEYDİM”

Darülfünun yıllarında kendisinin da kadınlara çekingenlik beslediğini anlatan Bilzerian, “O dönemde çok çok kadınlar konuşuyordum ve tıpkı noktadan sonra çabucak kendimin kocaman olduğunu ayırt ettim. Kendimi seviyorum ve bu beni mutlu ediyor” diye niteleyerek konuştu.

Share: