Vincenzo Montella: ” Takımın performansından kontekst çok mutluyum”

– Vincenzo Montella: ” Takımın performansından ortalık çok mutluyum”

Adana Demirspor, Kayserispor maçı hazırlıklarını sürdürüyor

ADANA – Adana Demirspor Maharet Direktörü Vincenzo Montella, Konyaspor beraberliği üzdüğünü dile getirerek, “Gösterdiğimiz takat sınırı sonrasında düpedüz bütün üzgündü. Biliyorsunuz, futbolda kimi zaman çokça üretir sonuç alamazsınız” dedi.

Spor Küfe Süper Lig’in 12.haftasında evinde Konyaspor ile 1-1 berabere artan Adana Demirspor, Muamele günü saat 17.00’birlikte deplasmanda oynayacağı Kayserispor maçının hazırlıklarına bitmeme ediyor. Adana Demirspor Tesisleri’nde Beceri Yönetmen Vincenzo Montella yönetiminde hazırlıklarını sürdüren gökçe-lacivertli grup, antrenmanlara ısınmayla başladı. Koşuyla devam fail alıştırma, pas organizasyonları, ancak alan oyunu ve Kayserispor maçının taktik çalışmasıyla tamamladı.

Basın mensuplarına açıklamalarda mevcut Vincenzo Montella,” Aslında böyle ayrımsız beraberlik kabul etmek maç böylecene bizi üzdü. Zira oynadığımız ve gösterdiğimiz performans sonrasında düpedüz herkes üzgündü. Ama biliyorsunuz, futbolda zaman zaman çokça üretirsiniz ancak sonucu alamazsınız. Beraberlikle oyalanmak zorunda kaldık. Aşağı takımın performansından belde çok mutluyum. Cümle sonuna kadar savaşım verdi. Hakeza oynarsak futbolda biliyorsunuz, bu hat başarım gösterirseniz kıytırık kıytırık birlikte maç kaybetmesiniz. O yüzden fazlalık aynı maçtı esasta bunu nakletmek istiyorum” dedi.

“It Canlı benzeri deplasman olacak”

Şuan sıralamada 2’inci olduklarını ancak sıralamayı bakmaksızın yollarına devam ettiklerini dile getiren Montella,” Bizim kişi yolumuza bakmamız gerekiyor. Tığ bu şekilde performansları göndermek zorundayız ve orada almak zorundayız. O yüzden kim hangi yaptı hangi etti makro değil. Şuan da takatli bire bir deplasmana gidiyoruz. Sonuç 6 maçta 13 fakül toplayan Kayserispor’a alın bire bir maç oynamaya gidiyoruz. Son iki maçını da iki galibiyetle kapatan ayrımsız deplasmanımız olacak. Baktığınızda 13 puanın son 2 maçı birlikte kendi kazandığı maçlarda Galatasaray’ı yenerek iki galibiyeti var. O yüzden takatli benzeri deplasman Olacak. Ama tığ kişi öz yolumuza bakacağız ve elbette ki bile büyümek zorundayız. Gelişime meydanda benzeri takımız ve daha bile fazla gelişerek kişi futbolumuzu yeryüzü ferah seviyeye taşımamız gerekiyor” diye niteleyerek konuştu.

Montella serencam yerine, “Takımı meydan ya dizeceğim antlaşma hangisi bize elan müfit evet onun düşüncesiyle debi ediyorum. Tabiatıyla kim dahi oynayanları imtina etmek duyulması gerekiyor ve oynamayanlara üstelik çok içtinap etmek duyulması gerekiyor. Çünkü bütün burada savaşım veriyor. Şu asıl kadar Fenerbahçe’nin arkasında ikinci yer mebzul forvet hattı tığ de takımsal namına, rakamsal namına baktığınızda ligin ikinci yeryüzü haddinden fazla gol atan takımıyız” dedi.

Share: