ABD’de “Evde düz namevcut” gerekçesiyle köpek kulübesine kapatılan çocuğun yeni fotoğrafı periyot yüzüne çıktı

ABD’nin Kuzey Carolina bölgesinde bir evin bahçesindeki kapik kulübesinde 9 yaşında aynı bala bulundu. Kâin çocuğun abur cubur ve aylardır kapik kulübesinde kaldığını söylemesi ülkede edilgi yarattı.

YER YOK DİYE KULÜBEYE KAPATMIŞLAR

Komşuların ihbarı sayesinde kurtulan ve uzun bire bir battaniyeyle kâin çocuk; babası, üvey annesi, halası ve dört kardeşinin kaldığı 1400 metrekarelik evde kendisine düz kalmadığı amacıyla hariç atıldığını söyledi.

BAKIMEVİNE KONULDU

Çocuğuna yaptıkları nedeniyle tepkileri üzerine calip 32 yaşındaki ağababa Jonathan Film Yıldızı ve 40 yaşındaki üvey anne Sarah Lynette Starr tutuklandı. İsmi açıklanmayan yavru dahi kardeşleriyle gelişigüzel bakımevine götürüldü.

FOTOĞRAFLAR ÜLKEYİ AYAĞA KALDIRDI

Öte yandan ülkede ana infiali yaratan şey ise gerçekten çocuğun 1 yaşından bu yana kafese kapatıldığı günlerinden küsurat fotoğraflar oldu. Çocuğun, 8 mahiye kardeşinin doğumundan sonra sosyal medyadaki familya fotoğraflarından üstelik silindiği, bu durumun ailenin yakınları marifetiyle ayırt edildiği belirtildi. Aileye andıran birçok emanet, polise verdikleri ifadede sülale fotoğraflarında 9 yaşındaki çocuğun olduğu kısımların bilinçli namına kesildiğini öne sürdü.

Share: