Bozuk sevgilisi vasıtasıyla öldürülen anaokulu öğretmenine serencam veda

Bolu’da çarkıt sevgilisi yoluyla silahla vurularak öldürülen 24 yaşındaki Selcan Dönmezer’in cenazesi toprağa verildi. Gailesiz kızın Bolu’birlikte üniversite okuduktan sonraları ailesinin yanına Antalya’ya gittiği, anaokulu öğretmeni olarak fariza yaptığı ve olaydan önce ise kısa süreliğine ailesiyle alay malay Bolu’ya geldiği öğrenildi.

Olay, evvel saat 12.15 sıralarında Alpağut Mahallesi Kuvayi Milliye Bulvarı’nda meydana geldi. İddiaya bakarak, Umutcan İlter (25), 2 yıl geçmiş ayrıldığı sevgilisi Selcan Dönmezer’in (24) gücük süreliğine Bolu’ya geldiğini öğrendi. İlter, Selcan Dönmezer’i onda artan eşyalarını vurdumduymaz vereceği gerekçesiyle Kuvayi Milliye Bulvarı’na çağırdı. Burada düet beyninde bilinmeyen benzeri sebeple ağız dalaşı daha çok. Tartışmanın büyümesiyle Umutcan İlter, yanı sıra getirdiği tabanca ile geçmiş Selcan Dönmezer’e, arkası sıra da kişi kafasına dokunaklı etti. Umutcan İlter ve Selcan Dönmezer, hastanede yapılan tam müdahalelere karşın kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Selcan anaokulu öğretmeniymiş

24 yaşındaki tendürüst kızın üniversiteyi Bolu’de okuduğu, mezun olduktan sonraları Antalya’ya ailesinin yanına gittiği, Antalya’da anaokulu öğretmeni olarak fariza yaptığı ve olaydan önceki ailesiyle birlikte gücük süreliğine Bolu’ya geldiği öğrenildi.

Kızlarının ölüm haberiyle sarsılan ev, Antalya’ya gitmeye hazırlanırken kızlarının cenazesine geldi. Dönmezer ailesinin 2 çocuğundan biri olan Sevcan Dönmezer’in cenazesi, Mengen ilçesi Mamatlar köyünde kılınan namazın peşi sıra Mamatlar karye mezarlığında defnedildi. Umutcan İlter’in cenazesi ise Bolu’nun eşkâl ilçesine ilişkin Yukarı Çamlı köyünde toprağa verildi. – BOLU

Share: