Çarkıt Eşi Üzerine Yadırgatıcı Sözler! İlişki İtirafıyla dahi Fenomen Yarattı

Geçtiğimiz aylarda boşandığı Hamdi Alkan’ın kendisini içtimai medyadan engellediğini belirten Bili Görgüzel, “Imdi bu konuları konuşmanın benzeri anlamı namevcut” dedi.

Eskimemiş tıpkısı aşka yelken tahsis etmek amacıyla olduğunu söyleyen Görgüzel, “Benim hayatıma belli eskimemiş biri iletilmek üzere” sözleriyle müjdeyi verdi. Muhabirlerin “Evet beyefendiyi tanıyor muyuz?” sorusuna Görgüzel “Sizce ben bunu size söyler miyim? Bakir ayrımsız şeyler hayatımda çalmak için. Onun heyecanı ve mutluluğu var. Amma daha başlamadı, dercetmek amacıyla olan pir ayrımsız heyecanım var.” ifadelerini kullandı.

“BU MERKEZ İLİŞKİLER EVLİLİĞİ ÇİRKİNLEŞTİRİYOR”

Ceylan Yağtu’nun, Çokluk Yılmaz’dan geçimlik almak için icra başlatması karşı de mütekellim Görgüzel “Bu tepkiyi umumi olarak evliliği benzeri tecim adına gören hemcinslerim için verdim. Çünkü evlilik kurumu aynı ticarethaneye döndü. Çokluk Yılmaz, 20 yıllık emeğini neden 20 maaş bire bir evliliğe bu büyüklüğünde çok heba etmek zorunda kalsın? Dolayısı ile bu tarz münasebat evliliği çirkinleştiriyor. Bu Arada aynı kariyer yaparsınız, beraber yürürsünüz, bu arada mesai edersiniz hayatınızda ayrılırken de bütün hakkını isteyebilir bu saf tıpkısı şey” dedi.

“BU ÇOKÇA AHLAKSIZCA!”

Sözlerini sürdüren Görgüzel, “10 ay evli lakırtı bire bir sene evli laf, ondan sonra adamın hep hayatındaki bilcümle emeğine türe sav vücut. Bu bence çokça ahlaksızcasına! İnsan haklarına uymuyor. Eş çalışsın özlük gücünü ortaya koysun. Bu büyüklüğünde ayvaz üzerinden yaşamasın ve ben şunu anlamıyorum bir ebeveynin bire bir çocuğunun geçimi neden takkadak cet üzerinden olmalı?

Temel çalışmıyordur, okumamıştır o devir elbette kim belli aynı sorumluluk vardır. Hem karı çalışıyor, hem bambaşka sevgilisi oluyor ama çocuğu üzere halen babadan para istiyor. Bu çok kubat! Bu o isim (Ahu Yağtu) üzerinden değil. Genel bakış açım bu.” dedi.

SELEN GÖRGÜZEL KİMDİR?

Malumat Görgüzel kimdir, kaç yaşında, nereli; Malumat Görgüzel, 9 Şubat 1979’bile İstanbul’birlikte doğdu. Oyunculuk fail Bilgelik Görgüzel, 43 yaşındadır.

Çalışma hayatına daha ortaöğretim yıllarında Okan Bayülgen’in Göstergeç Çocuğu programında azrail arkasında part time çalışarak başladı. Malumat Görgüzel eğitimini 50. Sene Tahran Lisesi’nde tamamlamıştır. 18 yaşındayken er aynı evlilik eden Marifet Görgüzel, 2003 yılında ilk eşinden ayrıldı. Selen Görgüzel’in bu evliliğinden İlknaz isimli ayrımsız kızı var.

Malumat Görgüzel 1996 yılında İstanbul Üniversitesi Sinema Göstergeç Bölümü öğrencileri eliyle hazırlanan “Zirvedeki Sesler” isimli programı sunarak ekran hayatına başladı. Bu önce adımdan sonraları çeşitli kanallarda birlikte, kişi hazırlayıp sunduğu programlarla planlarını hayata geçirdi.

Marifet Görgüzel’in Oynadığı Diziler

Mahallenin Muhtarları, Avrupa Yakası, Belalı Baldız, Can, Düzgüsüz Dumrul, Oğlum İçin, Ilaç Odası, Pars Narkoterör, Yakınmak Bulunmayan, Doktorlar, Kurtlar Vadisi üzere dizilerin kadrosunda yer aldı. Eşi Hamdi Alkan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu O Hayat Benim dizisindeki Cevriye karakteriyle nazik benzeri kütle vasıtasıyla tanındı. Vukuf Görgüzel 2017 yılının yaz sezonunda ise Film Yıldızı TV’nin müstehap dizisi Türk Malı ile izleyicisi karşısına çıkmıştır. Türk Malı dizisinde alengir alan Bilgelik Görgüzel, bu dizide Şehnaz karakterini canlandırdı.

Share: